بازی Marvel’s Spider-Man 2 بهترین ساخته اینسامنیاک گیمز خواهد بود

تلاش سخت تیم سازنده

بازی Marvel’s Spider-Man 2 بهترین ساخته اینسامنیاک گیمز خواهد بود حمید توحیدلو ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بهترین بازی اینسامنیاک گیمز

کارگردان روایی Marvel’s Spider-Man 2 مدعی است که به لطف تلاش تیم سازنده، این عنوان بهترین بازی ساخته شده توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز خواهد بود.

بازی مرد عنکبوتی ۲ برای نخستین بار در سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی معرفی شد. با این وجود، تیم سازنده در سکوت خبری مشغول توسعه بازی بوده و در طول این مدت اطلاعات خاصی از این عنوان ارائه نشده است؛ به طوری که حتی یک ویدیو از گیم پلی بازی در دسترس نیست. 

از این رو، هواداران بی‌صبرانه منتظر نمایش جدید و تجربه بازی هستند. در همین حین، استودیوی اینسامنیاک گیمز مدتی پیش خطاب به بازیکن‌ها اعلام کرد که برای انتشار جزئیات بیشتر از بازی باید کمی بیشتر صبر کنند. در همین حین، ساعاتی قبل آقای جان پاکت، کارگردان روایی مرد عنکبوتی ۲، در گفت‌وگویی در شبکه توییچ ضمن اشاره به هیجان خود درباره این پروژه، خاطرنشان کرد که تیم سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این عنوان را به بهترین بازی ساخته شده توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز تبدیل کند. 

جان پاکت در این زمینه توضیح می‌دهد:

من واقعا بابت بازی مرد عنکبوتی ۲ هیجان‌زده هستم. بدیهی است که نمی‌توانم اطلاعات بیشتری از این عنوان را با شما به اشتراک بگذارم، اما بدانید که سخت در تلاش هستیم تا این بازی را به بهترین ساخته تاریخ استودیو تبدیل کنیم. ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا این عنوان را در اختیار شما قرار دهیم.

لازم به ذکر است که بازی مرد عنکبوتی ۲ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی به تازگی تاکید کرده که این عنوان در پاییز سال جاری میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود این عنوان در جریان رویداد PlayStation Showcase که شایعه شده در ماه می یا ژوئن (اردیبهشت یا خرداد) برگزار می‌‎شود، به طور کامل معرفی شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا