1%
  • 0/10

سلاح Soulrender در مدرن وارفر ۳ | رقیب مستقیم Riot Shield با ارزش خرید بالا

کالاف دیوتی پس از سال‌ها راه حل را پیدا کرد!

سلاح Soulrender در مدرن وارفر ۳ | رقیب مستقیم Riot Shield با ارزش خرید بالا ۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سلاح Soulrender در مدرن وارفر ۳

سلاح سرسام آور Riot Shield در سری کالاف دیوتی بالاخره به ته دره سقوط کرد! سلاح Soulrender در مدرن وارفر ۳ با جدیدترین به روزرسانی این بازی به عنوان بدل مستقیم سپر ضد گلوله عرضه شد!

به روزرسانی نیمه دوم فصل دوم بازی Call of Duty Modern Warfare 3 ما را با سلاح سردی جذاب با نام Soulrender آشنا کرد که با تنها یک ضربه آن می‌توان کاربران طاقت فرسای سلاح Riot Shield را به قتل رساند. همین موضوع باعث شده همه به دنبال دریافت این سلاح سرد باشند.

نیمه دوم فصل دوم این بازی همچنین نقشه محبوب Das Haus را در اختیار ما قرار داد که چند سال پیش در بازی ونگارد بسیار محبوب ظاهر شد. علاوه بر آن، چند نسخه جدید از برخی نقشه‌های قدیمی ارائه شده که حس و حالی تازه به این بازی بخشیده‌اند.

اما بحث امروز ما نه نقشه‌های تازه، بلکه سلاح جذاب Soulrender است که به گفته تیم کالاف دیوتی خنجری برنده و کشنده در مبارزات با فاصله بسیار نزدیک است. از سوی دیگر، این سلاح سرد سرعت بسیار زیادی داشته و به کاربران اجازه داده به صورت مداوم به دشمنان خود حمله کنند.

اما هیچ کدام از این‌ها دلیل محبوبیت ناگهانی این سلاح سرد نیستند. دلیل اصلی محبوبیت این سلاح سرد، قدرت کشتن کاربرانی است که با Riot Shield دیگر کاربران را به طور مداوم آزار می‌دهند. سلاح Soulrender به سرعت و تنها با یک ضربه این کاربران را به قتل می‌رساند. البته نباید فراموش کرد که شما با استفاده از ضربه سنگین یا به اصطلاح Heavy Attack این سلاح می‌توانید چنین کاربرانی را از مسیر خود بردارید و ضربات سبک معمولی کار ساز نیستند.

در نهایت باید اشاره داشت که بسیاری در ابتدا گمان داشتند که سلاح Soulrender باگ داشته، اما تیم اسلج همر به سرعت در شبکه اجتماعی ایکس تایید کرد که هیچ باگی در کار نبوده و این سلاح به عنوان سلاح مقابل Riot Shield عرضه شده است. سلاح Soulrender در مدرن وارفر ۳ عرضه صرف پول را دارد!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments