از نام رسمی محصولات مشترک مارول و سونی رونمایی شد

این دو شرکت قصد دارند به صورت جدی‌تری با یکدیگر همکاری کنند

مارول و سونی

طبق تصمیمی که شرکت‌های سونی و مارول گرفته‌اند، از این پس پروژه‌های مشترک این دو استودیو با نام Sony’s Universe of Marvel Characters شناخته می‌شوند.

عناوینی مثل Venom: Let There Be Carnage و Morbius به شکل‌گیری دنیایی مشترک بین آثار سونی و سینمای مارول کمک می‌کنند و تاکنون در مورد نام گذاری آثار این چنینی بحث‌های زیادی صورت گرفته است. بسیاری از طرفداران مارول از زمان انتشار Spider-Man: Into the Spider-Verse، دوست دارند این مجموعه‌ی مشترک سونی و مارول را Spider-Verse بنامند، اما اخیرا SPUMC (کاراکترهای مارول در دنیای سونی پیکچرز) اسمی است که به صورت رسمی برای این عناوین مشترک این دو شرکت انتخاب شده است.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد از این پس پروژه‌های مشترک سونی و مارول با نام Sony’s Universe of Marvel Characters و به طور خلاصه با SPUMC شناخته و منتشر شوند. این در حالی است که دی‌سی هنوز برای فیلم‌های خود از عناوین این‌ چنینی استفاده نکرده و طرفداران، محصولات سینمایی این کمپانی را فقط با دنیای دی‌سی می‌شناسند.

قرار است ماجراهای Spider-Man همچنان بخشی از MCU یا Marvel Cinematic Universe باشند اما به زودی SPUMC اسپین‌آف‌های بیشتری از جمله Kraven the Hunter و احتمالا Silver & Black را با این نام جدید منتشر می‌کند.

لازم به ذکر است عرضه‌ی Morbius و Venom: Let There Be Carnage به دلیل اپیدمی کرونا و شرایطی که این ویروس برای فیلم‌سازان و استودیوها رقم زده، با تاخیر همراه خواهد بود و در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا