سونی اعلام کرد ویروس کرونا تاثیری بر عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 نخواهد گذاشت

نماینده‌ی سونی گفته "تاثیر قابل توجهی" نمی‌بیند

سونی اعلام کرد ویروس کرونا تاثیری بر عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 نخواهد گذاشت مهسا سپاهی ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

با وجود ادامه‌ی تاثیر ویروس کرونا بر صنعت بازی‌های ویدیویی، شرکت سونی اعلام کرده که همچنان قصد دارد کنسول پلی‌استیشن 5 را در سال ۲۰۲۰ منتشر کند.

مدت زیادی است که بخاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از کنفرانس‌ها، افتتاحیه‌ها و بسیاری از برنامه‌های دنیای گیم مختل شده‌ و تعداد چشم‌ گیری از شرکت‌ها و استودیوها تحت تاثیر این مشکل جهانی قرار گرفته و کارمندان خود را مجاب کرده‌اند تا به صورت دورکار به فعالیت‌هایشان ادامه دهند.

اخیرا طی گزارشی از بلومبرگ، توضیح مختصری در مورد راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده‌ی پلتفرم پلی‌استیشن 5 ارائه شده است. نماینده‌ی سونی در بلومبرگ گفته که این شرکت “تاثیر قابل توجهی” در انتشار این پلتفرم برای تعطیلات ۲۰۲۰ نمی‌بیند. در واقع سونی عقیده دارد که می‌تواند با وجود شیوع ویروس کرونا همچنان برنامه‌های خود را برای کنسول جدیدش اجرا کند.

با این وجود، این اظهار نظر باعث خواهد شد تا شرکت سونی به تفکیکی اساسی در مورد چگونگی تاثیر ویروس کرونا در کاهش توانایی‌های تولیدی خود بپردازد و پیش‌بینی سودش را تنظیم کند. در این گزارش مشخص شده که کارخانه‌های این شرکت در چین با وجود کسری منابع بازگشایی شده‌اند، در حالی که کارخانه‌های سونی برای تجارت در مالزی و انگلستان همچنان تعطیل هستند.

دانستن آن که چگونه گسترش ویروس COVID-19 تاثیری بر تجارت سونی نخواهد داشت، مشکل است. در هر صورت باید صبر کنیم تا ببینیم این شرکت چه برنامه‌ای برای عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن 5 در سر دارد. در این مقاله می‌توانید جزئیات کنفرانس سونی برای پلی‌استیشن 5 را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا