سرویس پلی‌استیشن پلاس چه خدماتی را به کاربران پلی‌استیشن 5 ارائه می‌کند؟

در برابر گیم پس

سرویس پلی‌استیشن پلاس

با نزدیک شدن به عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، کاربران می‌خواهند بدانند سونی چه برنامه‌ای برای برای سرویس پلی‌استیشن پلاس و خدمات آن خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید امروز ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)، کنسول نسل نهمی سونی در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا منتشر می‌شود و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) سایر نقاط جهان به این کنسول دسترسی پیدا خواهند کرد. به گفته‌ی سونی، پلی‌استیشن 5 با قیمت ۴۹۹ دلار و نسخه‌ی دیجیتالی آن با قیمت ۳۹۹ دلار به فروش می‌رسد و علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ اعلام شده آن‌ها را خریداری کنند. البته، جیم رایان می‌گوید، احتمال دارد در روز عرضه‌ی کنسول نسل نهمی سونی، میزان تقاضا آن‌قدر زیاد باشد که همه نتوانند پلی‌استیشن 5 را تهیه کنند.

مدت زیادی است که حدس و گمان‌های مختلف درمورد پلی‌استیشن 5 و قابلیت‌های آن شنیده می‌شود و کارشناسان و رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا اطلاعات قابل توجه این کنسول را انتشار بدهند. یکی از سرویس‌های گیمینگ سونی، پلی‌استیشن پلاس است که تا امروز کاربران پلی‌استیشن 4 از آن استفاده می‌کردند، اما با ورود به نسل نهم، این سرویس برای پلی‌استیشن 5 هم در دسترس قرار می‌گیرد. به همین دلیل، این‌که پلی‌استیشن پلاس چه خدماتی را به کاربران نسل نهم ارائه می‌کند، اهمیت زیادی دارد. با توجه به خدمات بی‌نظیری که شرکت رقیب، مایکروسافت، به واسطه‌ی ایکس‌باکس گیم پس به کاربران خود ارائه می‌کند، باید دید سونی چه فکری در سر دارد.

آن‌طور که پیداست سونی هنوز در استراتژی پلی‌استیشن پلاس تغییری ایجاد نکرده است. در واقع، این شرکت ژاپنی اعلام کرده هر ماه ۲ بازی رایگان برای پلی‌استیشن 4 و ۱ بازی رایگان برای پلی‌استیشن 5 درنظر می‌گیرد. این خبر در وبلاگ پلی‌استیشن منتشر شده و بر اساس آن، سونی در تلاش است تا هر ماه بازی‌هایی را در دسترس مشترکین پلی‌استیشن پلاس قرار بدهد.

اگر می‌خواهید با کنسول مورد انتظار سونی بیشتر آشنا شوید، اخیرا مطلب جالبی در سرگرمی منتشر شده که ۱۰ حقیقت پلی‌استیشن 5 را عنوان کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا