برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سونی از خالق The Last of Us عذرخواهی کرد

حذف مصاحبه

سونی از خالق The Last of Us عذرخواهی کرد ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عذرخواهی سونی The Last of Us

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی در بیانیه‌ای به طور رسمی از نیل دراکمن، خالق بازی The Last of Us عذرخواهی کرد.

احتمالا اطلاع دارید که در روزهای گذشته یک رویداد تحت عنوان استراتژی جدید سونی و نمایش هدف سرگرمی خلاقانه برگزار شد که در جریان این نشست، نیل دراکمن، مدیر ارشد استودیو ناگی داگ و کارگردان لست آف آس ضمن اشاره به قابلیت‌های مهم هوش مصنوعی و تاثیر مثبت آن در روایت داستان بازی‌ها، اعلام کرد پروژه بعدی آن‌ها قرار است درک گیمرها از بازی‌ها را از نو تعریف کند.

با انتشار این گفت‌وگو، نیل دراکمن پیامی اعلام کرد که منظور او از این صحبت‌ها چیز دیگری بوده و سونی به خاطر ویرایش سنگین مصاحبه، زمینه و مفهوم اظهارات او را به درستی منتقل نکرده است. حال، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و از خالق The Last of Us عذرخواهی کرده است.

شرکت سونی در این زمینه می‌گوید:

در بررسی مجدد مصاحبه اخیر که با نیل دراکمن داشتیم، متوجه وجود چندین خطا شدیم که منجر می‌شد مفهوم صحبت‌های او به درستی منتقل نشود. ما از نیل به خاطر انتقال نادرست صحبت‌ها و پیامدهای منفی‌ای که این گفت‌وگو برای او و تیم استودیو به همراه داشته، عذرخواهی می‌کنیم. با هماهنگی ناتی داگ و سونی، این مصاحبه را حذف کردیم.

به طور کلی، ویرایش و تحریف جزئی صحبت‌های تیم‌های بازی‌سازی توسط ناشرها موضوع جدیدی نیست، اما اینکه سونی تا این حد مفهوم اصلی یک گفت‌وگو را تغییر دهد، کمی عجیب به نظر می‌رسد. در هر حال، ظاهرا در پی انتقاد شدید گیمرها و برخی از بازی‌سازها، سونی مجبور به عقب‌نشینی شده است.

لازم به ذکر است که استودیو ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت چندین پروژه مختلف مشغول به کار است که البته تا به امروز جزئیات چندانی از آن‌ها ارائه نشده است. به نظر می‌رسد که بازی جدید این استودیو، یک اثر کاملا جدید تک‌نفره داستان محور بوده و هوادارها نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه The Last of Us Part 3 باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments