برگزاری اولین رویداد رسمی پلی‌استیشن 5 با تاخیر مواجه شد

با توجه به حوادث اخیر در کشور آمریکا، سونی ترجیح داد تا این رویداد را به تعویق بیندازد

برگزاری اولین رویداد رسمی پلی‌استیشن 5 با تاخیر مواجه شد سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
تاخیر رویداد پلی‌استیشن 5

شرکت سونی اعلام کرد که تاریخ انتشار اولین رویداد رسمی با محوریت نمایش بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 5 را به تاخیر انداخته است.

شرکت سونی قرار بود ساعت ۰۰:۳۰ جمعه‌ی این هفته برای اولین بار به نمایش بازی‌های کنسول نسل بعدی خود یعنی پلی‌استیشن 5 بپردازد، اما حالا این شرکت خبر از تاخیر در برگزاری این رویداد رسمی داده است.

دلیل اصلی تاخیر این مراسم، حوادث و اتفاقاتی‌ست که طی چند روز اخیر در آمریکا و حتی دیگر نقاط دنیا، به خاطر مرگ یک مرد سیاهپوست توسط پلیس آمریکا شکل گرفت. سونی این اقدام را طی یک بیانیه رسمی به‌صورت عمومی اعلام کرد.

ما تصمیم گرفته‌ایم تا رویداد برنامه‌ریزی شده‌ی پلی‌استیشن 5 برای چهارم ژوئن را به تاخیر بیندازیم.

 

در حالی که ما درک می‌کنیم گیمرهای سراسر دنیا هیجان‌زده هستند تا بازی‌های PS5 را ببینند، احساس می‌کنیم که در حال حاضر زمان مراسم گرفتن نیست و برای حالا، می‌خواهیم که عقب بایستیم و اجازه بدهیم تا صداهای مهم‌تری شنیده شوند.

در حال حاضر تاریخ جدید برگزاری این رویداد مشخص نیست، اما به طور قطعی تا پایان این جریانات خبری از آن نخواهد بود. از سوی دیگر شرکت مایکروسافت قصد دارد در ماه جولای برای اولین بار به نمایش بازی‌های ساخته شده توسط استودیوهای داخلی خود برای ایکس‌باکس سری ایکس بپردازد.

کنسول‌های نسل بعدی دو شرکت سونی و مایکروسافت قرار است در تعطیلات انتهای سال جاری میلادی یعنی در ماه دی عرضه شوند، اما در حال حاضر نمی‌دانیم که هر کدام چه قیمتی خواهند داشت. همچنین هنوز تصوری از ظاهر نسل پنجم پلی‌استیشن نداریم و انتظار می‌رود طی تابستان پیش رو سونی از آن رونمایی کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا