برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مدیرعامل‌های جدید پلی استیشن مشخص شدند

جایگزین جیم رایان

مدیرعامل‌های جدید پلی استیشن مشخص شدند ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مدیرعامل پلی استیشن

شرکت سونی ساعاتی پیش هرمن هالست و هیداکی نیشینو را به عنوان مدیرعامل جدید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (پلی استیشن) منصوب کرد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آقای جیم رایان بعد از ۳۰ سال فعالیت در بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، سرانجام ماه گذشته بازنشسته شد و برای همیشه این کمپانی را ترک کرد. با جدایی او از سونی، هیروکی توتوکی، مدیر ارشد بخش مالی پلی استیشن، به طور موقت رهبری این برند را به دست گرفت.

حال، شرکت سونی ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که هرمن هالست و هیداکی نیشینو با همکاری یکدیگر به طور مشترک به عنوان مدیرعامل جدید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی منصوب شده‌اند. بر این اساس، هیروکی توتوکی بار دیگر به عنوان مدیر ارشد مالی شرکت سونی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

گفتنی است که هرمن هالست پیش‌ از این به عنوان مدیر ارشد استودیوهای پلی استیشن فعالیت می‌کرد و در واقع یکی از موسسان استودیوی گوریلا گیمز بود. او از این پس مسئولیت رسیدگی به تمام بازی‌های فرست پارتی و انحصاری پلی استیشن و همچنین مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی این برند را نیز برعهده دارد.

هیداکی نیشینو به عنوان معاون تجربه‌های پلتفرمی پلی استیشن در سونی فعالیت می‌کرد. حال با انتخاب او به عنوان مدیرعامل بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، مسئولیت سخت‌افزارها، کنسول‌ها، لوازم جانبی، شبکه پلی استیشن و فناوری‌های این برند به نیشینو محول شده است. از طرفی، او مسئول ارتباط با استودیوهای ترد پارتی و سایر ناشرها خواهد بود.

لازم به ذکر است که هرمن هالست و هیداکی نیشینو زیر نظر هیروکی توتوکی به عنوان هیئت مدیره پلی استیشن فعالیت می‌کنند. حال باید منتظر ماند و دید که این دو مدیرعامل جدید پلی استیشن با تکیه بر تجربه‌ها و استراتژی‌های خود، چه آینده و سرنوشتی را برای پلی استیشن رقم خواهند زد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments