انتشار فیلم Kraven the Hunter عقب افتاده است

اعتصاب‌ها بلای جان فیلم‌ها شدند

انتشار فیلم Kraven the Hunter

در پی اعتصاب نویسندگان و فیلمنامه نویسان هالیوودی، سونی پیکچرز مجبور شده انتشار فیلم Kraven the Hunter را عقب بیاندازد.

فیلمنامه نویسان هالیوودی اوایل ماه مه میلادی اعتصاب سراسری خود را آغاز کردند که همچنان ادامه دارد. آن‌ها نه تنها به دستمزدهای خود اعتراض دارند، بلکه با ظهور هوش‌های مصنوعی مانند چت جی پی تی نسبت به آینده شغلی‌شان نگران هستند. با گذشت مدتی از آغاز اعتصاب، بازیگران هالیوودی به اعتصاب پیوسته‌اند تا اعتراض خود را نسبت به دستمزدهای پایین نشان دهند.

اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی صنایع فیلم و سریال را کاملاً تحت تاثیر خود قرار داده است. بسیاری از پروژه‌ها به دلیل عدم نگارش فیلمنامه متوقف شده و از سوی دیگر، بازیگران از شرکت در مراسم فرش قرمز یا هر گونه رویداد تبلیغاتی دیگر خودداری می‌کنند. با در نظر گرفتن این موارد، پیش بینی می‌شد موج جدیدی از تاخیر اکران را شاهد باشیم؛ اتفاقی که رخ داده است.

سونی پیکچرز اخیراً انتشار فیلم Kraven the Hunter را عقب انداخته است. اولین اقتباس سینمایی کریون (Kraven) قرار بوده از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) روی پرده نقره‌ای بیاید اما علاقه مندان حالا باید تا ۹ شهریور ۱۴۰۳ (مصادف با ۳۰ آگوست سال ۲۰۲۴) منتظر بمانند. البته تغییرات به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. فیلم Madame Web قرار است دو روز زودتر در سینماها اکران شود. به بیان دقیقتر، مخاطبان حالا می‌توانند از تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ (مصادف با ۱۴ فوریه ۲۰۲۴) این فیلم ابرقهرمانی را تماشا کنند.

با توجه به تریلر فیلم Kraven the Hunter که اواخر خرداد منتشر شده بود، داستان درباره سرگی کراوینوف است. پس از اینکه پدر خود را در شکار یک شیر ناامید کرد، رها شد تا بمیرد. طی اتفاقی خون شیر و او ترکیب شده و حالا از قدرت‌‎های فرابشری برخوردار است. سرگی می‌خواهد انتقام گذشته را از پدرش گرفته و مقابل اقدامات تبهکارانه‌اش بایستد.

آنیا تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) نقش اصلی فیلم کریون را بر عهده دارد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا