#مهسا_امینی

به‌روزرسانی جدید پلی استیشن ۵ هیچگونه اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد!

سونی مانند همیشه محتاط عمل می‌کند

به‌روزرسانی ماه آوریل پلی استیشن ۵

برخلاف شرکت مایکروسافت، شرکت سونی در ارائه به‌روزرسانی‌ها بسیار محتاط بوده و خیلی از تغییرات را بدون اطلاع قبلی در کنسول خود اعمال می‌کند. این رویه در آخرین به‌روزرسانی پلی استیشن ۵ نیز صدق کرده و باید منتظر عکس العمل کاربران و اهل رسانه باشیم تا با آخرین به‌روزرسانی پلی استیشن ۵ بیشتر آشنا شویم.

نکات آخرین به‌روزرسانی شرکت سونی برای پلی استین ۵ تنها شامل یک جمله است. «این به‌روزرسانی نرم افزاری باعث بهبود کارکرد سیستم می‌شود.» حجم این به‌روزرسانی یک گیگابایت بوده که برای یک به‌روزرسانی حجم کمی نیست. برخی به این نوشته اعتقاد داشته و باور دارند که این به‌روزرسانی دقیقا همان چیزی که نوشته شده را انجام می‌دهد. پیش‌تر شاهد تغییراتی در کنسول‌های پلی استیشن بوده‌ایم که در نکات به‌روزرسانی هیچگونه اشاره‌ای به آن‌ها نشده است. یکی از بارزترین نمونه‌ها مربوط به اولین به‌روزرسانی بزرگ پلی استیشن ۵ در تاریخ ۱۴ آوریل برابر با ۲۵ فروردین سال جاری می‌شود که بدون هیچ نشانه‌ای مشکل صدای بلند چرخش دیسک را حل کرد.

به‌روزرسانی بزرگ ۱۴ آوریل مشکلات دیگری را نیز برطرف کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به قادر ساختن کاربران برای جابجایی بازی‌ها به حافظه خارجی، افزودن سازگاری قابلیت Share Play با پلی استیشن ۴ (با استفاده از آن کاربران پلی استیشن ۴ توانایی تماشای بازی کاربران پلی استیشن ۵ را دارند)، تنظیمات دسترسی جدید و بسیاری دیگر اشاره داشت.

لازم به‌ذکر است که برای مطالعه لیست کامل تغییرات به‌روزرسانی‌های متفاوت می‌توانید به وبسایت رسمی پلی استیشن مراجعه کنید که البته همانطور که پیش‌تر گفته شد بسیاری از تغییرات نوشته نشده‌اند. مشکلات کنسول‌ها در یک سال ابتدایی نسل جدید از گذشته وجود داشته و تا زمان عرضه تعداد زیاد کنسول‌ها به بازار نمی‌توان از تمامی مشکلات اطلاع داشت. از سوی دیگر سونی تلاش زیادی برای حل این مشکلات کرده و تابدین لحظه مشکلات بسیار بزرگی در کنسول جدید آن‌ها دیده نشده است. شما فکر می‌کنید چه مدت حل مشکلات کنسول‌های جدید به طول می‌انجامد؟ آیا با رویه به‌روزرسانی‌های سونی موافق هستید یا فکر می‌کنید آن‌ها نیاز به تغییر این سیاست خود دارند؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا