#مهسا_امینی

قسمت جدید برنامه‌ی State of Play آخر هفته‌ی جاری پخش می‌شود

دلتان را برای مشخص شدن قیمت پلی‌استیشن 5 صابون نزنید!

قسمت جدید برنامه‌ی State of Play آخر هفته‌ی جاری پخش می‌شود سورنا رضایی ۰ ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
قسمت جدید برنامه‌ی State of Play

شرکت سونی با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری پلی‌استیشن در توییتر، از پخش قسمت جدید برنامه‌ی State of Play در انتهای هفته‌ی جاری خبر داد.

با نزدیک شدن به انتهای یک نسل، میزان پشتیبانی شرکت‌ها از کنسول قدیمی معمولا به تدریج کاهش می‌یابد تا بدین طریق بتوانند تمرکز بیشتری روی نسل جدید بگذارند. از همین رو، پس از عرضه‌ی انحصاری The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima برای پلی‌استیشن 4، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه دارندگان کنسول سونی دیگر نباید منتظر معرفی یا انتشار عناوین قابل‌توجهی باشند؛ گمانه‌زنی‌هایی که ظاهرا صحیح نبوده‌اند.

سونی با انتشار یک متن کوتاه از طریق حساب توییتری پلی‌استیشن اعلام کرد قسمت جدید برنامه‌ی State of Play در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز جمعه ۱۷ مرداد (مصادف با ۶ آگوست) قابل‌مشاهده خواهد بود. این شرکت سپس بیانیه‌ای را از طریق وب سایت رسمی پلی‌استیشن به اشتراک گذاشت تا جزئیاتی را از رویداد پیش رو به اشتراک بگذارد. در حالی که انتظار می‌رفت قسمت‌های جدید State of Play از این پس تنها روی پلی‌استیشن 5 تمرکز داشته باشند، سونی می‌خواهد بخش عمده‌ی لایو استریم بعدی را به بازی‌های ثرد پارتی اختصاص دهد که در آینده برای پلی‌استیشن 4 و واقعیت مجازی پلی‌استیشن منتشر می‌شوند. در این بین، نمایش‌های تازه‌ای هم از عناوین مستقل و ثرد پارتی که برای نسل جدید کنسول سونی توسعه می‌یابند منتشر خواهد شد.

سونی در ادامه‌ی بیانیه‌ی خود روی دو نکته‌ی مهم تاکید کرد: نکته‌ی اول اینکه قسمت جدید برنامه‌ی State of Play شامل هیچ نمایشی از بازی‌های انحصاری یا فرست پارتی نمی‌شود؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه هیچ خبری با محوریت پلی‌استیشن 5 اعلام نخواهد شد. از همین رو، منتظر مشخص شدن قیمت، تاریخ عرضه، زمان شروع پیش‌فروش یا ویژگی‌های شاخص کنسول نباشید. در ضمن، سونی اعلام کرد قسمت جدید بیش از ۴۰ دقیقه زمان داشته و از طریق یوتیوب یا توییچ قابل‌تماشا خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا