فیلم جدیدی از دنیای مارول توسط سونی در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد

Madame Web در اکتبر منتشر خواهد شد؟

سونی در سال ۲۰۲۱

گزارش اخیر از سمت یک کاربر معتبر در توییتر به نام Exhibitor Relations، نشان می‌دهد که سونی پیکچرز در اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی فیلمی بر اساس کامیک‌های مارول اکران خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید، شرکت سونی حقوق ساخت فیلم بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی در اختیار دارد. هم اکنون هم روی دو فیلم دیگر از دنیای مارول به نام‌های Venom 2 و Morbius کار می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که فیلم‌برداری Venom 2 هم رو به اتمام است.

حال طبق توییت Exhibitor Relations از تیم باکس آفیس، سونی قصد دارد در تاریخ ۸ اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی یک عنوان بر اساس شخصیت‌های دنیای مارول به نمایش بگذارد. متاسفانه هنوز این کاربر اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نکرده است. همچنین سونی هم چیزی در این مورد نگفته است.

با توجه به استقبال مخاطبان از قسمت اول ونوم و همچنین بازخوردهای مثبتی که تریلر Morbius دریافت کرد، این احتمال وجود دارد تا سونی به سراغ ساخت فیلم‌های بیشتری بر اساس شخصیت‌های منفی برود. بعید نیست که در سال‌های آینده شاهد آثاری با محوریت گروه Sinister Six یا Kraven the Hunter باشیم.

با این تفاسیر این دومین فیلم ابرقهرمانی از سوی سونی خواهد بود که در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود. سونی پیکچرز همین حالا برنامه‌هایی در خصوص اکران قسمت بعدی فیلم مرد عنکبوتی در سال مالی ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. این قسمت، ادامه‌ی عنوان Spider-Man: Far From Home با بازیگری تام هالند در نقش مرد عنکبوتی خواهد بود.

بسیاری از طرفداران بر این باور هستند که این فیلم در خصوص کاراکتر Madame Web خواهد بود. مادام وب یک کاراکتر فرعی و مکمل از دنیای مرد عنکبوتی است که توانایی پیش‌گویی آینده را دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا