1%
  • 10/10

بهترین نگاه ممکن به شخصیت شدو در فیلم سونیک 3

تریلر به‌زودی منتشر می‌شود؟!

بهترین نگاه ممکن به شخصیت شدو در فیلم سونیک 3 ۸۵ ۱۷ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
شخصیت شدو در فیلم سونیک 3

شاید هنوز خبری از تریلر نباشد، اما به‌تازگی تصویر جدیدی از شخصیت شدو در فیلم سونیک 3 در فضای منتشر شده و هیجان طرفداران را دوچندان کرده است.

قسمت پایانی سه‌گانه سونیک با نام Sonic the Hedgehog 3 یکی از اقتباس‌های سینمایی به‌شدت مورد انتظاری است که اواخر سال جاری راهی سینما‌ها می‌شود. این فیلم از زمان معرفیش، شایعات و گمانه‌زنی‌های بی‌شماری داشته که اکثرا در رابطه با صداپیشه شخصیت محبوب شدو بوده است. طی دو سال اخیر نام‌های زیادی توسط افشاگران مطرح شده، اما طبق تایید رسمی استودیو پارامونت پیکچرز، صدای گرم اسطوره سینما و محبوب دل‌ها، یعنی آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves) قراره به شخصیت شدو جان ببخشد.

متاسفانه تنها درصد کوچکی از طرفداران توانستند نگاهی اجمالی به شخصیت شدو و مبارزه‌اش با سونیک داشته باشند، زیرا پارامونت پیکچرز چند ماه یک تیزر تریلر کوتاه را پشت پشت درب‌های بسته در سینماکان به نمایش گذاشته بود. از آنجایی که استودیوهای بزرگ قراره در همایش کمیک کان سن دیگو حضور داشته باشند، انتظار می‌رود تریلر سینماکان یا هر تیزر تریلر دیگری به نمایش دربیاد، البته این بار برای همه. تقریبا سه هفته تا برگزاری کمیک کان سن دیگو باقی مانده اما جای نگرانی نیست، زیرا به‌تازگی تصویر جدیدی از ظاهر شخصیت شدو در فیلم سونیک 3 در شبکه‌های اجتماعی بین طرفداران دست به دست می‌شود.

شدو کیست و چه نقشی در دنیای سونیک دارد؟

شدو چیزی حدود ۲۳ سال پیش در بازی به‌شدت محبوب Sonic Adventure 2 معرفی شد. او نتیجه آزمایشات پروفسور جرالد روباتنیک، پدربزرگ دکتر اگمن است که به‌منظور مقابله با سونیک و پرده برداشتن از رازهای جاودانگی خلق شده بود. به‌دنبال مرگ مارتا، نوه جرالد در جریان یورش به مستعمره فضایی ARK، شدو با خود عهد کرد که برقرارکننده صلح باشد و به سونیک در شکست دادن اگمن کمک کند. در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان قسمت پایانی سه‌گانه سونیک در دست نیست اما از آنجایی که شدو قراره نقش پررنگی داشته باشد، به تصویر کشیدن پیشینه‌اش نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 در تاریخ‌‌ ۲۰ دسامبر سال جاری (۳۰ آذر سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

85 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments