برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از تاریخ انتشار اولین تریلر سونیک 3 منتشر شد

تریلر از رگ گردن به شما نزدیک‌تره!!

به‌روزرسانی هیجان انگیزی از تاریخ انتشار اولین تریلر سونیک 3 منتشر شد ۴۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار سینما کپی لینک
اولین تریلر سونیک 3

به‌لطف یک پست مرموز که به‌تازگی در رسانه‌های اجتماعی سروصدا کرده، تاریخ انتشار اولین تریلر سونیک 3 مشخص شده است.

قسمت پایانی سه‌گانه سونیک با نام Sonic the Hedgehog 3 یکی از اقتباس‌های سینمایی به‌شدت مورد انتظاری است که اواخر سال جاری راهی سینما‌ها می‌شود. تا اینجای کار به‌جز تریلر اختصاصی که ماه گذشته پشت درب‌های بسته در همایش سینماکان به نمایش گذاشته شده، اطلاعات چندان مهمی به بیرون درز نکرده است. طبق توصیف طرفداران، دکتر روباتنیک ظاهری متفاوت نسبت به دو فیلم قبلی دارد و شبیه به ثور در فیلم Avengers: Endgame است. مامور استون همچنان دست راست رباتنیک است و این پیدایش شخصیت شدو (Shadow) است که باعث می‌شود آنها دوباره از سایه‌ها بیرون بیایند.

متاسفانه تریلر سینماکان هنوز به‌صورت عمومی منتشر نشده، اما جای نگرانی نیست، چون ظاهرا پارامونت پیکچرز به‌طور تصادفی تاریخ انتشارش را لو داده است. ماجرا از این قرار است که چند روز پیش حساب تیک تاک پارامونت مکزیک اشتباهی در یک پست که به سرعت پاک شد، نوشت اولین تریلر سونیک 3 به‌زودی منتشر می‌شود. شاید بپرسید به‌زودی یعنی کی؟ یک هفته؟ دو هفته؟ یا یک ماه؟ پارامونت پیکچرز امسال دو فیلم تابستانی دارد که یکی IF و دیگری A Quiet Place: Day One هستند. بنابراین اگر پارامونت در حال آماده سازی تریلر سونیک 3 باشد، احتمالا آن را قبل از اکران دو فیلم مذکور منتشر می‌کند.

از داستان قسمت پایانی سه‌گانه سونیک چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات دقیقی به بیرون درز نکرده، اما آقای توبی اشه (Toby Asche)، تهیه‌کننده اجرایی سه‌گانه اخیرا در گفتگو با رسانه Paste مدعی شده که داستان فیلم از دو قسمت قبلی بزرگ‌تر است، به‌طوری که می‌توان آن را با سری فیلم‌های انتقام جویان هم سطح و هم تراز دانست. او همچنین تایید کرده که در صورت استقبال از فیلم، اسپین‌ آف‌های بیشتری از سونیک ساخته خواهد شد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 در تاریخ‌‌ ۲۰ دسامبر سال جاری (۳۰ آذر سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments