تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers لو رفت!

فاش شدن تاریخ انتشار بازی به صورت اتفاقی!

تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers لو رفت! گلناز کیانی ۰ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers

چندی از طرفداران به تازگی متوجه تغییراتی در تاریخ‌های یک سایت فروش به خصوص شده‌اند. تغییراتی که به طور عجیبی با تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers مرتبط هستند.

طرفداران از زمان انتشار اخبار ساخت بازی همچنان منتظر انتشار اخباری دقیق‌تر از بازی Sonic Frontiers هستند. عنوانی که به نظر می‌رسد با سبک جهان باز خود به یکی از جاه طلبانه‌ترین قسمت‌های این فرنچایز تبدیل شود. در ماه ژوئن اخبار زیادی در مورد بازی فاش شد، از جمله مبارزات، پازل‌ها و بخش‌ها متفاوت آن. همه این موارد در تریلر اخیر Sonic Frontiers و در جریان رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) به نمایش گذاشته شدند و به شایعات در خصوص روند داستانی، شخصیت‌ها و سبک جدید اتخاذ شده در بازی، پایان دادند.

چندی پیش طرفداران به علت تصاویری که از مراحل ساخت اولیه بازی درز پیدا کرده بود نگران بودند که شاید اصلا بازی امسال منتشر نشود. اما علیرغم نگرانی‌های طرفداران طبق گفته سگا Sonic Frontiers همچنان برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است و هیچ نیازی به تاخیر در پروسه انتشار نخواهد بود. انتشار این بازی در سال ۲۰۲۲ همانطور که فهرست یک فروشگاه آنلاین نشان می‌دهد قطعی است.

فهرست مذکور در یک سایت تایوانی Shopee مشاهده شده است که تعداد زیادی کالا مرتبط با بازی Sonic Frontiers را فهرست کرده است که در مقابل آن‌ها عرضه در ماه نوامبر نوشته شده است. این خرده‌فروش در حال حاضر تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان ماه) را فهرست کرده است که با اخباری که از پایگاه داده گذشته پلی‌استیشن و پایگاه داده استیم (SteamDB) درز کرد مطابقت دارد. نه تنها این، بلکه در این فهرست به بسته الحاقی این بازی نیز اشاره شده است، اگرچه هیچ جزئیات خاصی در مورد محتوای آن ارائه نشده است.

این تاریخ انتشار و کالاهای مرتبط با Sonic Frontiers با محتوایی که پیشتر از بازی درز کرد نیز مطابقت دارند. در لیست کالاهایی مثل مجسمه‌هایی از Sonic و Kocos، موجودات گیاهی سنگ مانندی که قرار است در یک کلکسیون مربوط به بازی باشند، وجود دارند و در ماه نوامبر در دسترس خواهند بود. در کنار این کلکسیون چند قطعه هنری تبلیغاتی وجود دارد که شخصیت‌های اصلی را به نمایش می‌کشد و شامل Sonic، Tails، Knuckles و Amy می‌شود. دو نقش دیگر نیز در پس‌زمینه دیده می‌شوند که احتمالاً دو شخصیت اضافی برای معرفی در این بازی خواهند بود.

با این حال، بیشتر اطلاعات موجود درباره تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers در حد حدس و گمان هستند. طرفداران منتظر اخبار رسمی‌تر از طرف شرکت‌های سازنده هستند و با اعلام اینکه Sonic Frontiers در گیمزکام امسال به نمایش گذاشته خواهد شد نیز بیش از پیش در مورد این بازی هیجان زده شده‌اند. چرا که این احتمال وجود دارد که اخباری در مورد محتوای بازی و تاریخ انتشار آن در این نمایشگاه منتشر شود. به خصوص با توجه به موضع ذکر شده سگا برای عرضه آن در سال ۲۰۲۲.

بازی Sonic Frontiers در ماه آبان یا آذر امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا شما هم منتظر انتشار آن هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا