مشکلاتی در تریلر بازی Hogwarts Legacy دیده شده‌ است

خرابکاری در تریلر یا بازی؟

مشکلاتی در تریلر بازی Hogwarts Legacy دیده شده‌ است گلناز کیانی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
تریلر بازی Hogwarts Legacy

طرفداران بازی میراث هاگوارتز یک باگ بسیار آشکار را در تریلر بازی Hogwarts Legacy که در کنفرانس اخیر رویداد State of Play منتشر شده است پیداکرده‌اند.

سازندگان میراث هاگوارتز در تلاش هستند تا جادوی مجموعه هری پاتر را با استفاده از طراحی فضاهای حماسی و طلسم‌های پر جنب و جوش به بازی ویدیویی خود وارد کنند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد موجود در دنیای جادوگران را به خوبی به تصویر بکشند. و بر اساس فیلم‌ها و تصاویری که طرفداران تا به حال از این بازی دیده‌اند، به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر اینتراکتیو (Warner Brothers Interactive) در این کار موفق شده باشند. اما طلسم های هیجان انگیز و گرافیک های پر زرق و برق همه چیز نیستند و بسیاری از بازیکنان انتظار بیشتری از بازی محبوب خود دارند.

در واقع بسیاری از طرفداران در مورد بازی آینده مجموعه هری پاتر هیجان زده هستند. بازی میراث هاگوارتز سال‌ها است که مورد انتظار بوده و به تازگی برنده جایزه گیمزکام برای بهترین تریلر بازی نیز شده است. البته این عنوان‌ مشهور کاملا بی‌عیب و نقص نیست چرا که یکی از طرفداران بازی موفق میراث هاگوارتز در تریلر اخیر یک باگ در گیم پلی پیدا کرده است.

کاربری به نام GreedyStonks در صفحه اجتماعی ردیت (Reddit) اخیراً عکسی را در خصوص بازی میراث هاگوارتز منتشر کرده است که نشان می‌دهد بخشی از تریلر تحت تأثیر یک مشکل و باگ آشکار قرار گرفته است. در این تریلر نمای یکی از ساختمان‌ها به طور کامل ساخته نشده است و به نظر می رسد دیوارها، درها و حتی برخی از سنگ‌ها در سازه گم شده باشند. این موضوع یادآوری است که همه چیز مربوط به این بازی به خوبی پیش نمی رود. در واقع، برخی از بازیکنان حتی سعی کرده‌اند میراث هاگوارتز را تحریم کنند! اما این بدان معنا نیست که این عنوان گیم پلی امیدوارکننده ای را نشان نخواهد داد.

در واقع، بسیاری از طرفداران میراث هاگوارتز قبلا متوجه این اشکالات شده بودند. مردم به سرعت در مورد پست ردیت مذکور واکنش نشان دادند و اشاره کردند که این تریلر از نسخه‌ای از بازی گرفته شده است که بیش از شش ماه از تاریخ آن گذشته است. بازیکنان مطمئن هستند که انتشار رسمی میراث هاگوارتز شامل چالش‌ها و گیم ‌پلی بهبود یافته‌ای خواهد بود و مشکلات موجود در تریلر پخش شده در State of Play توسط توسعه‌دهندگان برطرف شده است.

با انتشار آخرین تریلر بازی Hogwarts Legacy هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان بگوید که میراث هاگوارتز چگونه مورد استقبال قرار خواهد گرفت، اما طرفداران دنیای هری پاتر مطمئنا دلیلی برای امیدواری دارند. جنبه‌های مثبت این عنوان بیشتر از جنبه‌های منفی آن است. به عنوان نمونه برای اولین بار گیمرها می‌توانند وارد یک محیط جادوگری جهان باز شوند و مسیر خود را از طریق روند روایتی داستان بازی جلو ببرند. با گروهی کاملاً جدید از شخصیت‌ها، طلسم‌های نمادین و لوکیشن‌های زیبای گرفته شده از کتاب‌ها، طرفداران امیدوارند بتوانند درگیر ماجراجویی هری پاتر باشند که قبلاً هرگز به نمایش درنیامده‌اند.

بازی میراث هاگوارتز در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن ماه) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر می‌شود. همچنین یک نسخه نینتندو سوییچ نیز در دست توسعه است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا سازندگان موفق خواهند شد این عنوان جهان باز را به خوبی و بدون باگ تحویل بازیکنان بدهند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا