برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به زمانی دیگر در ۲۰۲۱ تاخیر خورد

اما فقط برای پلی استیشن 5!

تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به زمانی دیگر در ۲۰۲۱ تاخیر خورد ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

طبق اعلام سازندگان، تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کنسول پلی استیشن 5 به تاخیر افتاده است. با این حال نسخه‌های دیگر برای ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، پلتفرم رایانه شخصی و پلی استیشن 4 همگی در زمان مشخص شده در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

تنها حدود یک ماه تا عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 باقی مانده و به نظر می‌رسد کاربران کنسول پلی استیشن 5 که به شلیک به مغز دشمنان از فواصل دور علاقه دارند، متاسفانه باید کمی بیشتر در انتظار این عنوان بمانند. طبق اعلام استودیو سازنده بازی، CI Games، بنا بر یک مشکل فنی بسیار اتفاقی و پیش‌بینی نشده آن‌ها مجبور هستند تا نسخه PS5 بازی را مجددا بررسی و پس از تایید نهایی در تاریخی دیگر از سال ۲۰۲۱ منتشر کنند.

این در حالی است که تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای سایر پلتفرم‌ها دقیقا در همان زمان مشخص شده در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این یعنی افرادی که قصد دارند تا با کنسول پلی استیشن 5 خود به هر طریقی بازی را زودتر تجربه کنند، می‌توانند نسخه نسل هشتمی و مخصوص پلی استیشن 4 آن را خریداری کرده و نصب کنند. این کاربران بعدها می‌توانند با عرضه بازی برای پلی استیشن 5، آن را رایگان به نسخه نسل نهمی ارتقا دهند.

ما انتظار چنین مشکلی را به هیچ وجه نداشتیم. با این وجود می‌خواهم که همه طرفداران بدانند که تیم حرفه‌ای ما همچنان در حال کار روی این بازی است تا تجربه تک تیراندازی بی‌نظیر را در کنسول پلی استیشن 5 نیز عرضه کند. به همین منظور، قابلیت ارتقا نسخه فیزیکی یا دیجیتال بازی از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 برای تمامی کاربران به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

به هر حال ظاهرا نسخه پلی استیشن 5 بازی مشکلاتی دارد که تا زمان برطرف شدن، اجازه تجربه کیفیت 4K و نرخ فریم بالا را به بازیکنان نمی‌دهد. اما جالب است بدانید که در کنار ارتقا رایگان، کاربران در همه پلتفرم‌ها می‌توانند اولین بسته الحاقی این بازی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنند!

طبق اعلام CI Games پس از تاخیر در تاریخ عرضه بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای پلی استیشن 5، برای عذرخواهی آن‌ها اولین بسته الحاقی را کاملا رایگان در اختیار بازیکنان در تمامی پلتفرم‌ها قرار می‌دهد. این DLC دارای چندین ماموریت و نقشه جدید خواهد بود که اطلاعات بیشتر درباره آن پس از عرضه بازی معرفی می‌شود.

نظر شما درباره عنوان سبک تک تیرانداز جدید چیست؟ آیا نسخه پلی استیشن 5 بازی برای تنظیمات هپتیک فیدبک به تاخیر افتاده یا دلیل دیگری دارد؟

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در تاریخ ۱۴ خرداد (۴ ژوئن) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس به همراه پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. همچنین می‌توانید در اخبار مربوط به این عنوان، جدیدترین تریلر آن را مشاهده کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments