1%
  • 0/10

تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 طرفداران را با منطقه Kuamar آشنا می‌کند

به خاورمیانه خوش آمدید!

تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 طرفداران را با منطقه Kuamar آشنا می‌کند ۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 منطقه جدیدی به نام کوامار را به بازیکنان معرفی می‌کند که قرار است داستان عنوان در آن جریان داشته باشد.

سبک شوتر تک تیرانداز و مخفیانه در دنیای بازی‌های رایانه‌ای مدت‌ها است که با دو سری بازی Sniper Elite و Sniper Ghost Warrior شناخته می‌شود. یکی در دنیای جنگ جهانی دوم که در آن برای باز هزار و یکم هیتلر را در یک بازی ویدیویی می‌کشید، یکی هم در دنیای مدرن که در آن ماموریت‌های محرمانه برای کشتن افراد مهم را بر عهده می‌گیرید.

با این وجود شاید بتوان گفت که شروع سری Sniper Ghost Warrior چندان هم جالب نبود و با استقبال طرفداران همراه نشد، اما بعدها با عرضه عناوین جدید سری با پیشرفت‌هایی همراه شدند که قرار است حال به کنسول‌های نسل نهم و در Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به خاورمیانه آورده شود.

برخلاف عنوان قبلی، در تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 می‌توان دید که که مکان انجام ماموریت‌ها حداقل برای چندین مرحله تغییر کرده و قرار است تا به جای شرق اروپا، در کشورهای خاورمیانه و به صورت دقیق‌تر در ایالت کوامار (Kuamar) به کشتن افراد بپردازیم. این ایالت خیالی، توسط شاهی ظالم به نام عمر البکر (Omar Al-Bakr) حکمرانی می‌شود. کسی که همسر او بیبی رشیده (Bibi Rashida) نیز در این حکمرانی ظالمانه نقش داشته و احتمالا توسط شخصیت اصلی دستگیر یا شاید هم کشته خواهد شد.

با این حساب ظاهرا باز هم قرار است تا در یک داستان نسبتا کلیشه‌ای شاهد ماموریت‌هایی از نیروهای آمریکایی در خاورمیانه باشیم که در آن دشمنان شما عربی صحبت می‌کنند. اما از داستان هم که بگذریم، مناطق مختلف کوامار چنان که در تریلر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 مشخص است برای تمرین تک تیراندازی ساخته شده‌اند. فواصل دور و همچنین کوه‌های مخصوص قرار دادن لوله اسلحه تک تیر روی آن‌‌‌ها هر قدر هم که تکراری باشند، برای جراحی مغز دشمن از راه دور آن هم در گرافیک 4K بسیار هم جذاب خواهند بود!

طبق اعلام سازندگان این بازی در گرافیک 4K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه و در گرافیک 2K در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. این عنوان برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در تاریخ ۱۴ خرداد (۴ ژوئن) عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments