برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه؛ بخش زامبی Call of Duty 2021 با کمک Treyarch توسعه خواهد یافت!

پادشاهان بخش زامبی در ۲۰۲۱ نیز حضور دارند

شایعه؛ بخش زامبی Call of Duty 2021 با کمک Treyarch توسعه خواهد یافت! ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
شایعات بخش زامبی Call of Duty Vanguard

بخش زامبی در سری Call of Duty همیشه طرفداران خاص خود را داشته که البته استودیو Sledgehammer در آخرین عنوان Call of Duty خود یعنی عنوان WWII نتوانست کاربران را راضی نگه دارد، حال به‌نظر به همین دلیل آن‌ها به نیروهای پشتیبانی روی آورده‌اند.

یکی از افشاگران برجسته و مهم سری Call of Duty اطلاعاتی جدید درباره بخش زامبی عنوان سال ۲۰۲۱ این سری که به‌گفته بسیاری Call of Duty Vanguard نامیده می‌شود در اختیار ما گذاشته که البته بسیار ناچیز بوده و از آنجایی که هنوز حتی نام اصلی عنوان یعنی Vanguard نیز تایید نشده‌ است، نمی‌توان به این اطلاعات به‌طور صددرصد اعتماد کرد.

البته این نکته نباید از قلم بیافتد که اخبار مرتبط با بخش زامبی سری Call of Duty میلیون‌ها میلیون کاربر آن که معمولا وابستگی زیادی به آن دارند را بسیار خوشحال می‌کند. به‌گفته این منبع، بخش زامبی عنوان سال ۲۰۲۱ به‌طور همزمان توسط استودیو Sledgehammer Games که خود وظیفه توسعه عنوان امسال را بر عهده دارد و استودیو Treyarch تیم توسعه عناوین Black Ops، World at War و البته پدید آورنده بخش زامبی در سری Call of Duty توسعه خواهد یافت.

شاید برای بسیاری سوال باشد که چرا این مسئله تابدین میزان اهمیت دارد؟ همانطور که پیش‌تر مطالعه کردید تیم Treyarch پدید آورنده بخش زامبی در سری Call of Duty بوده که به طبع آن‌ها را در این بخش خبره می‌کند و اگر به آن‌ها لقب پادشاهان بخش زامبی را بدهیم، بی‌راهه نرفته‌ایم. اگر شما از طرفداران پروپاقرص سری Call of Duty یا حتی شخصی که فقط  اخبار را دنبال می‌کند باشید، به عظمت تیم Treyarch و بخش زامبی آن‌ها طی سال‌های گذشته پی برده‌اید و متوجه شده‌اید که بسیاری از طرفداران سری Black Ops آن را تنها به‌دلیل لذت بردن از بخش زامبی خریداری و تجربه می‌کنند.

تمامی این اخبار افشا شده درباره نسخه بعدی Call of Duty و بخش زامبی آن توسط ویکتور (Victor) یکی از برجسته‌ترین افشاگران عنوان Call of Duty به انتشار رسیده که بارها و بارها اخبار افشا شده توسط او، به‌خصوص درباره بخش زامبی صحت داشته و در انتها به‌حقیقت پیوسته‌اند. بااین حال متاسفانه اخباری بیش از این به‌انتشار نرسیده است.

عنوان پیشین از سری Call of Duty که به‌دست استودیو Sledgehammer توسعه یافت عنوان WWII بود که بخش زامبی آن چنگی به‌ دل نمی‌زد و بسیاری از آن ناراضی بودند و به‌نظر به‌همین دلیل آن‌ها از تیم Treyarch کمک گرفته و تلاش دارند تا اشتباهات به‌وجود آمده در نسخه قبلی را تکرار نکنند. پس احتمالا باید منتظر بخش زامبی نزدیک‌تر به عناوین Black Ops باشیم. برخی از فعالان دیگر نیز اعلام کرده‌اند که Treyarch از لحظه شروع توسعه بخش زامبی با تیم Sledgehammer همراه بوده و درمیانه راه به آن‌ها ملحق نشده‌اند.

این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد که در زمان انتشار این خبر هیچ‌کدام از تیم‌های Activision، Sledgehammer و Treyarch به این اخبار افشا شده واکنش نشان نداده و اخباری منتشر نکرده‌اند و البته نباید انتظار واکنش رسمی داشته باشیم و صحیح یا اشتباه بودن تمامی این اخبار احتمالا تا زمان معرفی و رونمایی رسمی از نسخه بعدی Call of Duty مشخص نشود، پس تمام اخبار افشا شده را با دید شایعه در نظر گرفته و به آن‌ها اعتماد نکنید. آیا شما به بخش زامبی سری Call of Duty علاقه دارید؟ از تجربیات خود در این بخش به ما بگویید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments