نسخه بتای بازی Skull and Bones به‌زودی عرضه می‌شود

در انحصار کامپیوتر

بتای بازی Skull and Bones

بر اساس اعلام شرکت یوبیسافت، نسخه بتای بازی Skull and Bones اوایل شهریور ماه در دسترس شماری از کاربران پلتفرم رایانه شخصی قرار می‌گیرد.

در حال حاضر نزدیک به شش سال از معرفی بازی اسکول اند بونز می‌گذرد؛ اثری در سبک اکشن و ماجراجویی که روند ساخت آن برای یوبیسافت حسابی چالش برانگیز بوده و تا به امروز انتشار آن برای ششمین بار عقب افتاده است! با این حال، گویا پروسه توسعه آن کماکان ادامه دارد و به‌زودی نسخه بتای بازی در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت.

با استناد بر بیانیه اخیر یوبیسافت، نسخه بتای Skull and Bones از ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه، سوم شهریور ماه به وقت ایران‌ (ساعت ۷ بعد از ظهر ۲۴ آگوست به وقت آمریکا) آغاز شده و تا ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه، هشتم شهریور ماه (بامداد ۲۸ آگوست به وقت آمریکا) به پایان می‌رسد.

گفته شده که امکان پری‌لود بازی از ساعت ۱:۳۰ دقیقه ظهر روز سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ماه به وقت ایران (ساعت ۳ صبح ۲۲ آگوست به وقت آمریکا) فراهم می‌شود. دقت داشته باشید که این بتا در انحصار پلتفرم رایانه شخصی بوده و خبری از عرضه آن برای کنسول‌ها نیست.

از طرفی، این بتا صرفا در دسترس افرادی قرار می‌گیرد که دعوتنامه مربوطه را از یوبیسافت دریافت کرده‌اند. البته، دو نفر از دوستان فردی که دعوت‌نامه دارد، می‌توانند به طور رایگان به تجربه نسخه آزمایشی اسکول اند بونز بپردازند. برای دریافت و تجربه نسخه بتا به شبکه Ubisoft Connect مراجعه کنید.

نسخه بتای بازی شامل قراردادهای بخش کمپین اصلی است که به‌ عنوان یک راهنما برای افزایش شهرت و کشف بیشتر درباره جهان بازی به شمار می‌رود. قراردادهای جایزه بگیر، قراردادهای فرعی، قراردادهای قابل تکرار و رویداد جهانی Merchant Convoy نیز از دیگر محتوای این نسخه آزمایشی محسوب می‌شوند.

بهتر است بدانید که در نسخه آزمایشی بازی، در صورتی که به سطح Buccaneer دست یابید، یک کشتی و تجهیزات قدرتمند در اختیارتان قرار می‌گیرد. علاوه بر این، شما می‌توانید با سایر بازیکن‌ها ملاقات کنید، کشتی و اسلحه بسازید و ثروت‌ها را با اهداف مختلف غارت کرده و بفروشید.

بازی Skull and Bones قرار است در سال مالی جاری شرکت یوبیسافت برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. سال مالی یوبیسافت انتهای مارس ۲۰۲۴ میلادی (اواسط فروردین ماه ۱۴۰۳) به پایان می‌رسد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا