برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

منتظر معرفی نسخه جدید بازی Silent Hill در Tokyo Game Show باشید؟

انتظارات ترسناک ما بالاخره به پایان می‌رسند؟ شاید!

منتظر معرفی نسخه جدید بازی Silent Hill در Tokyo Game Show باشید؟ ۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بازی Silent Hill در Tokyo Game Show

اخبار فاش شده اخیر، نور خیره کننده‌ای بر نام مورد انتظار سایلنت هیل می‌تابند! به گفته افشاگران، باید منتظر معرفی نسخه جدید بازی Silent Hill در Tokyo Game Show ماه آینده باشیم. به نظر که انتظارات ما به زودی پایان می‌یابند!

گیمرهای بسیاری در سر تا سر دنیا این روزها در انتظار نسخه جدید سری بازی Silent Hill نشسته‌اند و اینگونه به نظر می‌رسد که ما پیش از آنکه فکرش را می‌کردیم با این بازی رویارو خواهیم شد! سال‌های بسیاری است که شایعه نسخه‌ای جدید از سری بازی Silent Hill شنیده می‌شود و چند ماه پیش، شخصی در شبکه توییتر چند اسکرین شات از این بازی به اشتراک گذاشت. بدون شک بسیاری از ما و شما در ابتدا گمان داشتیم که این عکس‌ها ساختگی بوده و بدون توجه از کنار آن‌ها رد شدیم، ولی زمانی این عکس‌ها مورد توجه قرار گرفتند که حساب شخص افشاگر توسط توییتر قفل و سپس بسته شد و این اتفاق باعث شد ما یقین پیدا کنیم که عکس‌های انتشار یافته مربوط به نسخه بعدی سری بازی Silent Hill هستند.

حال که طرفداران باور دارند این بازی در دست توسعه بوده، مشتاقند بدانند این بازی در چه زمانی معرفی شده و مهم‌تر از آن در چه زمانی انتشار یافته و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. طبق اطلاعات تازه انتشار یافته توسط Dusk Golem، یکی از افشاگران قابل اعتماد سال‌های اخیر، ما احتمالا شاهد بازی Silent Hill در Tokyo Game Show که ماه آینده برگزار خواهد شد، باشیم. او همچنین اشاره داشت که تاریخ معرفی این بازی را از هیچکس نشنیده و صرفا با توجه به اتفاقات اخیر، تاریخ معرفی این بازی را حدس می‌زند. او همچنین اشاره داشت که تمام استودیوها و شرکت‌های مربوط به سری بازی Silent Hill در Tokyo Game Show حضور دارند که احتمال معرفی این بازی طی ماه آینده را بسیار بالا می‌برد.

دیگر نکته قابل تامل این موضوع بوده که بسیاری از شرکت‌های حاضر در مراسم ماه آینده Tokyo Game Show برای اولین بار در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند! شاید بگویید این موضوع چه ارتباطی با بازی Silent Hill دارد؟ شرکت‌هایی که برای اولین مرتبه در این مراسم شرکت می‌کنند، نیازمند دیده شدن توسط مخاطبین هستند و از آنجایی که مخاطبین بسیاری منتظر معرفی بازی Silent Hill در Tokyo Game Show هستند، به تماشای این مراسم نشسته و به این صورت دیگر شرکت‌ها نیز توسط مخاطبین تماشا می‌شوند. این موضوع بار دیگر احتمال معرفی نسخه جدید سایلنت هیل در مراسم توکیو گیم شو را افزایش می‌دهد. باید دید آینده سری بازی Silent Hill چگونه رقم می‌خورد. به نظر شما شاهد این بازی در مراسم توکیو گیم شو خواهیم بود؟ شما چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments