اطلاعاتی از داستان بازی Silent Hill: The Short Message لو رفت

ماجرای یک دانش‌آموزی ۱۷ ساله

داستان بازی Silent Hill: The Short Message

یکی از اینسایدرهای معروف به تازگی جزئیاتی از داستان بازی مورد انتظار Silent Hill: The Short Message لو داده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت کونامی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با ساخت و توسعه بازی‌های جدید، سری محبوب سایلنت هیل را احیا کند. یکی از این عناوین جدید، سایلنت هیل شورت مسیج نام دارد که هنوز به طور رسمی معرفی نشده و در سکوت خبری روند ساخت خود را طی می‌کند.

در همین راستا، داسک گالوم، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد، به تازگی در ردیت جزئیاتی از داستان بازی را لو داده است. بر اساس اظهارات این منبع آگاه، ظاهرا داستان بازی Silent Hill: The Short Message حول یک دانش آموز ۱۷ ساله به نام آنیتا (Anita) می‌چرخد که جز مایا (Maya)، دوست دیگری ندارد.

آن‌طور که شایعه شده، گویا آنیتا و مایا از کودکی در کنار یکدیگر بودند، اما به خاطر اقدامات اخیر آنیتا و تماشای محتوای مخرب از جمله بریدن مچ دست و محتوای شوکه‌کننده و فضای مجازی، بین آن فاصله افتاده است. در این میان، مایا با مرگ ناخواسته به زندگی خود پایان داده و از آنجا که آنیتا به ایده‌های خودکشی علاقه دارد، به آپارتمان متروکه او رفته تا از مرگ دوست قدیمی خود پرده بردارد. در همین حین، یک فرد ناشناس با حساب کاربری مایا پست‌ها و مطالب عجیب و غریبی را در فضای مجازی منتشر می‌کند. 

داسک گالوم مدعی است که این اطلاعات برگرفته از بیلد ۲۰۲۰ بازی است و ممکن است تیم سازنده طی چند سال اخیر به کلی ایده داستان را تغییر داده باشد. از طرفی، او مدعی است که این جزئیات تنها بخش کوچک و آغازین بازی به شمار می‌رود. او معتقد است که جدا از این داستان‌ها، تاریخچه‌های جالبی درباره سرگذشت آپارتمان‌های آنیتا و مایا وجود دارد.

دقت داشته باشید که شرکت کونامی هنوز از بازی Silent Hill: The Short Message پرده برنداشته و تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد آن مشخص نیست. با این وجود، حضور کونامی در مراسم توکیو گیم شوکیس ۲۰۲۳ رسما تایید شده و ممکن است که بازی طی این رویداد به نمایش گذاشته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا