ماد بازی Sifu به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت اصلی را به سازنده بازی Elden Ring تبدیل کنید!

وقتی میازاکی عصبی می‌شود!

ماد بازی Sifu - سازنده بازی Elden Ring

جدیدترین ماد بازی Sifu که توسط برخی از کاربران ساخته شده، این دسترسی را به بازیکنان می‌دهد تا در نقش هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) با دشمنان خود مبارزه کنند!

بازی Sifu ساخته جدید استودیو اسلوکلپ (Sloclap) است که به صورت انحصاری، برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شده است. اما خوشبختانه این عنوان برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی هم در دسترس کاربران قرار گرفته و افراد می‌توانند روی ویندوز هم این عنوان را نصب و از گیم پلی جذاب آن لذت ببرند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که وقتی یک بازی برای کامپبوتر منتشر می‌شود، افراد با انواع مادها و چیت‌های مختلف، از آن پذیرایی می‌کنند و Sifu نیز از این قاعده مستثنی نیست!

به هر حال مادهای بازی‌ها در نسخه‌های رایانه شخصی، خود یکی از دلایلی هستند که افراد این عناوین را خریداری می‌کنند. برای مثال، چندین سال بود که کریتوس در سری بازی‌های خدای جنگ دشمنان را تکه پاره می‌کرد. اما وقتی که پورت رایانه شخصی این عنوان عرضه شد، دیدیم که سی جی (CJ) و بیگ اسموک (Big Smoke) به جای او بالدر (Balder) را کتک می‌زدند! به همین ترتیب نیز حال ماد بازی Sifu عرضه شده تا در اقدامی عجیب، سازنده بازی Elden Ring را به جای هیدتاکا میازاکی بگذارید!

این ماد بازی Sifu عملا با قرار دادن کارگردان و سازنده Elden Ring، نشان می‌دهد که چقدر سازنده‌ها در توسعه و ساخت مادهای مختلف و خلاقانه پیشرفت کرده‌اند تا در نسخه‌های رایانه شخصی عناوین مختلف، هر ربط و بی‌ربطی را به همدیگر رساند!

ظاهر هیدتاکا میازاکی در این ماد جدید فوق‌العاده خوب و با گرافیک خاص Sifu طراحی شده و همانطور که در اسکرین‌شات‌های فوق می‌بینید، می‌توان حتی حالت عصبانی بودن را هم با مدل آن دید! این ماد توسط جمعی از کاربران ساخته شده و در حال حاضر برای عنوان Sifu در پلتفرم رایانه شخصی قابل دانلود است.

با این وجود جالب است بدانید که هنوز نمی‌دانیم آیا این مدل طراحی شده هم مثل شخصیت اصلی پس از مردن پیر می‌شود یا نه! همچنین سازنده این ماد درباره ایده خود برای آوردن سازنده بازی Elden Ring به Sifu اعلام کرده است که «میازاکی هرکس که به دنبال اضافه کردن درجه سختی راحت در بازی Elden Ring باشد را می‌زند!».

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا