#مهسا_امینی

تریلر بازی Sifu در رویداد بهار Future Games Show منتشر شد

این بازی در انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن و PC خواهد بود

تریلر بازی Sifu در رویداد بهار Future Games Show منتشر شد امیرحسین ناصری ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

اخیرا تریلر بازی Sifu در رویداد آنلاین بهار Future Games Show منتشر شده که اطلاعاتی از سیستم مبارزات و همچنین داستان آن را نشان می‌دهد.

به معنای لغوی، کلمه Sifu در زبان چینی به معنای استاد است که معمولا نیز در هنگام آموزش کونگ فو خطاب به استاد مورد نظر گفته می‌شود. با این حال اگر یک بازی ویدیویی با این نام منتشر شود، بدون شک پیش از هر چیز این مورد به ذهن‌ها می‌رسد که بازی به هر نحوی درباره این ورزش رزمی خواهد بود. امری که به خوبی درباره بازی Sifu صدق کرده و در تریلر فوق نیز می‌توانید ببینید.

بازی Sifu در سال گذشته در رویداد State of Play معرفی شده بود و جریان آن نیز درست درباره هنر رزمی کوتگ فو است؛ اما اینبار به جای شبیه‌ساز آموزش این هنر به سایر شاگردها،درواقع باید از آن برای از میان برداشتن دشمنان در راه درست استفاده کنید.

داستان و اطلاعات گفته شده در تریلر بازی Sifu

داستان این بازی درباره پسری است که همانطور هم که انتظارش را دارید، بر کونگ فو تسلط کامل دارد؛ با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که افرادی خانواده او را می‌کشند و حال تصمیم دارد تا آن‌ها را پیدا کرده و به سزای اعمالشان برساند.

برای انجام این کار نیز شما در نقش این مرد جوان، باید ۵ رئیس و به نحوی سردسته گروه‌های قاتل را پیدا کرده و بکشید؛ اما این کار هرگز ساده نخواهد بود، چراکه آن ۵ نفر هرکدام نماد یکی از عناصر کونگ فو، یعنی آب، آتش، چوب، فلز و همچنین زمین خواهند بود. به علاوه، رسیدن به هرکدام از آن‌ها نیز به هیچ وجه کار راحتی نیست و شما باید ازمیان دشمنان زیادی رد شوید که قصد دارند تا جلوی شما را از رسیدن به رئیس خود بگیرند. همچنین لازم به ذکر است که قابلیت‌های هرکدام از غول‌های آخر مراحل بسیار به سبک بازی قدیمی Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex شباهت دارد که هربار دشمن شما حالت جدیدی از عناصر طبیعت مانند اتش یا آب را استفاده می‌کرد تا Crash را نابود کند.

با این وجود شما در راه کشتن این افراد تنها نیستید، بلکه علاوه بر مشت و لگد، می‌توانید از اسلحه‌های مختلفی استفاده کنید که هنگام تجمع دشمنان یار و یاور کاراکتر اصلی خواهند بود. به علاوه، محیط در مراحل مختلف نیز بسیار در مبارزات شما نقش خواهند داشت؛ به نحوی که می‌توانید از وسایل مختلف و ابزار برای از میان برداشتن چند دشمن به صورت همزمان استفاده کنید تا در نهایت مرحله را به اتمام برسانید.

به گفته یکی از مدیران استودیو Sloclap در تریلر بازی Sifu شخصیت اصلی هنگام کشته شدن، هربار پیرتر خواهد شد؛ اما این افزایش سن، قاعدتا حد خاصی دارد و احتمالا پس از اتمام دوره آن، خواهید مرد! درنتیجه باید در کنار تمرینات کونگ فو، یادگیری فنون جدید و در نهایت کتک زدن دشمنان، به فکر سن و سال کاراکتر بازی نیز باشید.

بازی Sifu برای عرضه در تاریخی نامشخص در کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا