کتابی توسط سید میر با عنوان Sid Meier’s Memoir منتشر خواهد شد

سپتامبر امسال منتظر این کتاب جذاب باشید

کتابی توسط سید میر با عنوان Sid Meier’s Memoir منتشر خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
سید میر Sid Meier's Memoir

سید میر در حال نوشتن، کتابی به نام Sid Meier’s Memoir (خاطرات سید میر) است.

طرفداران بازی‌های استراتژی بدون شک با سید میر آشنایی دارند. سید میر بازی‌ساز کانادایی آمریکایی است که با ساخت بازی‌های استراتژی کلاسیک شهرت بسیاری را برای خود کسب کرد. او از سال ۱۹۸۲ شروع به طراحی و کارگردانی عناوین استراتژی کرد که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به سری Civilization اشاره کنیم. همچنین او به عنوان بنیان‌گذار استودیوی‌ها MicroProse و Firaxis Games هم شناخته می‌شود؛ این دو شرکت بازی‌سازی روی عناوین Civilization  و XCOM فعالیت دارند.

حال اخبار تازه از سید میر، این‌بار در مورد یک بازی جدید نیست. این بازی‌ساز افسانه‌ای در حال نوشتن کتابی تحت عنوان Sid Meier’s Memoir: A Life in Computer Games (خاطرات سید میر: زندگی در بازی‌های کامپیوتری) است که در ماه سپتامبر عرضه می‌شود. طبق اطلاعاتی که در سایت رسمی این کتاب منتشر شده، محتوای کتاب Sid Meier’s Memoir بیوگرافی و یا زندگی حرفه‌ای کاری سید میر نیست. بیشتر موضوعاتی که در این کتاب نوشته شده، شامل نوع نگرش او به تاریخ بازی‌های استراتژی، فلسفه‌ی بازی‌ها، دیدگاه خود در خلاق بودن و راه‌کارهایی پیشنهادی در ساخت یک بازی ویدویی می‌شود.

کاری که سید میر در حال انجام آن است، برای بسیاری شگفت‌انگیز بوده و کتاب او مورد توجه‌ بسیاری از طرفداران بازی‌های استراتژی قرار خواهد گرفت. Sid Meier’s Memoir در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ (مصادف با ۸ سپتامبر ۲۰۲۰) منتشر می‌شود. آخرین بازی ساخته شده توسط سید میر، ششمین قسمت Civilization بوده و اکنون هیچ اطلاعاتی در مورد برنامه‌ی آینده‌ی این بازیسازی دردسترس نیست.

کتاب Sid Meier's Memoir
کاور کتاب سید میر
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا