فاش شدن زمان اکران انیمیشن شرک 5

غول سبز مهربان پس از سال‌ها انتظار بازمی‌گردد

زمان اکران انیمیشن شرک 5

طبق اطلاعاتی که به تازگی لو رفته است، به نظر می‌رسد که زمان اکران انیمیشنی شرک 5 تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۵ خواهد بود تا به این ترتیب، پس از وقفه‌ای ۱۵ ساله شاهد بازگشت شخصیت محبوب شرک و مجموعه Shrek باشیم.

در سال ۲۰۰۱ اولین قسمت از انیمیشن شرکت توسط شرکت دریمورکز (Dreamworks) اکران شد و عملکرد بسیار موفقیت‌آمیزی داشت. این اثر که با بودجه ۶۰ میلیون دلاری تولید شده بود، توانست تا بیش از ۴۸۸ میلیون دلار در سراسر دنیا بفروشد. سازندگان برای قسمت بعدی بودجه تولید خود را به شکل چشمگیری افزایش دادند و قسمت دوم شرک را با هزینه ۱۵۰ میلیون دلار ساختند. این دنباله در سال ۲۰۰۴ اکران توانست بیشتر از ۹۲۸ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد.

در ادامه قسمت‌های سوم و چهارم شرک به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ تولید و اکران شدند و اگر چه فروش بدی داشتند، اما نتوانستند به اندازه قسمت دوم فروش داشته باشند. در نتیجه شرکت دریمورکز تمرکز خود را روی مجموعه انیمیشن‌های دیگری مثل How to Train Your Dragon، Kung Fu Panda و The Boss Baby گذاشت. حالا پس از سال‌ها و موفقیت دومین اسپین‌آف شرک با نام Puss in Boots: The Last Wish شرکت دریمورکز تصمیم گرفته تا پنجمین قسمت از مجموعه انیمیشن‌های شرک را تولید کند.

حالا به تازگی یک خانم جوان ک ادعا می‌کند اخیرا در شرکت ان‌بی‌سی‌یونیورسال (NBCUniversal)، شرکت مادر دریمورکز کار کرده است، زمان اکران انیمیشن شرک 5 را فاش کرده است. او در رزومه خود در لینکدین ادعا کرده که سابقه کار روی انیمیشن Despicable Me 4، قسمت اول و دوم Wicked و انیمیشن شرک 5 را دارد. او در این رزومه نوشته است که پنجمین قسمت از مجموعه انیمیشنی شرک در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد. او بعدا اشاره به انیمیشن شرک را از رزومه خود پاک کرد.

نمی‌توان در حال حاضر این خبر را رسمی دانست، بنابراین باید منظر بمانیم تا ببینیم نهایتا دریمورکز چه تاریخی را برای اکران انیمیشن مورد انتظار شرک 5 اعلام خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا