احتمال نمایش صورت مستر چیف در سریال Halo وجود دارد

شبکه تلویزیونی Showtime احتمالا از صورت مستر چیف در سریال Halo رونمایی کند

صورت مستر چیف در سریال Halo

شبکه‌ی تلویزیونی Showtime که مسئولیت پخش سریال Halo را بر عهده دارد، اعلام کرد که احتمال دیده شدن صورت مستر چیف در این سریال وجود خواهد داشت.

مستر چیف (Master Chief) یا افسر درجه‌دار جان-117، شخصیت اصلی سری بازی‌های محبوب Halo است که با قدی بلند و توانایی‌های فوق بشری در مبارزات شناخته می‌شود. صورت مستر چیف همیشه یک راز بزرگ در این بازی بوده و حال شبکه تلویزیونی شوتایم در مصاحبه‌ای اعلام کرد که رونمایی از چهره‌ی مستر چیف در سریال لایو-اکشن Halo در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

گری لووین (Gary Levine) رییس شبکه‌ی خانگی Showtime گفت که آنها به دنبال این نیستند که چیزی از دنیای Halo نقض شود. همچنین سریال دارای صحنه‌های درام بسیاری خواهد بود که بینندگان را با خود همراه می‌کند ولی همه‌ی آنها به سری Halo وفادار خواهند ماند.

در این مصاحبه از گری لووین در خصوص نشان دادن صورت مستر چیف در سریال Halo پرسیده شد ولی از جواب دادن کامل این سوال امتناع کرد و با شک گفت:

باید صبر کرد و دید.

هر چند که جواب گری لووین چیزی را مشخص نکرده ولی با توجه به گفته‌ی او، احتمال اینکه چهره‌ی مستر چیف در این سریال دیده شود، وجود دارد.

پیش از این شبکه‌ی شوتایم اعلام کرده بود که پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) در نقش مستر چیف ظاهر خواهد شد، همچنین ناتاشا مک الهون (Natascha McElhone) در نقش کورتانا (Cortana) و دکتر هالزی (Dr. Halsey) به صورت همزمان ایفای نقش خواهد کرد. بعد از استعفاء روپرت وایت (Rupert Wyatt)، کارگردان این سریال در اکتبر 2018، اُتو بفرزس (Otto Bathurst) کارگردانی لایو-اکشن Halo را برعهده گرفت. او پیش از این در فیلم‌هایی چون Peaky Blinders و Black Mirro سابقه‌ی کارگردانی دارد.

در کنار سریال، 343Industrie در حال توسعه‌ی بازی Halo Infinite است که مستر چیف به عنوان شخصیت اصلی این بازی ظاهر می‌شود. این عنوان در سال 2020 برای ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس بعدی (پروژه‌ی اسکارلت) منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا