برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

هالک دانشمند در تصاویر جدید سریال She-Hulk دیده شد

مارک رافالو به عنوان هالک دانشمند در سریال She-Hulk حضور خواهد داشت

هالک دانشمند در تصاویر جدید سریال She-Hulk دیده شد ۰ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ مارول کپی لینک
تصاویر جدید سریال She-Hulk

در تصاویر جدید سریال She-Hulk مارک رافالو (Mark Ruffalo) بازیگر محبوب هالک دانشمند دیده می‌شود. با توجه به این تصاویر در سریال جدید She-Hulk باری دیگر هالک دانشمند را پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame خواهیم دید.

متاسفانه هم اکنون پس از یک دهه از تولید فیلم اختصاصی هالک شگفت انگیز می‌گذرد و با توجه به مشکلات استودیو مارول و شرکت Universal پس از آخرین فیلم هالک، اثر اختصاصی دیگری از این شخصیت محبوب ندیدیم. اکنون به لطف کمپانی دیزنی و سرویس استریم دیزنی پلاس شاهد بازگشت این شخصیت دوست داشتنی خواهیم بود. در سریال مورد انتظار She-Hulk، بروس بنر (Bruce Banner) را در کنار دخترخاله خود هالک‌دخت، جنیفر والترز (Jennifer Walters) خواهیم دید.

در این سریال تاتیانا مازلانی (Tatiana Maslany) را در نقش وکیل باهوش و زیبایی می‌بینیم که پس از اتفاقی خون بروس را برای نجات جان خود دریافت کرده و قدرت‌ها و توانایی‌های بروس بنر به او نیز منتقل می‌شود. اولین عکس‌های این مجموعه در اواخر ماه آوریل در فضای مجای منتشر شد و نزدیک به یک ماه است که فیلمبرداری این اثر آغاز شده و در همان زمان حضور مارک رافالو تایید شد. متاسفانه روند پیشرفت و پیشروی این پروژه تقریبا کند بوده و طرفداران بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از این سریال هستند. 

اکنون در جدیدترین تصاویر منتشر شده از سریال She-Hulk باری دیگ مارک رافالو را در لباس هالک هوشمند می‌بینیم. این تصاویر ابتدا توسط آنایس آلمونته (Anais Almonte) در فیس‌بوک  منتشر شده اما پس از مدتی پاک شدند. با این حال اینترنت سریع عمل کرده و این تصاویر در همه‌ جای فضای مجازی منتشر شدند . با توجه به لباس‌هایی که رافالو به تن دارد مشخص می‌شود که در آینده هالک دانشمند را در کنار هالک‌دخت خواهیم دید. 

با اینکه حضور رافالو در این سریال پیش‌تر ثابت شده بود اما با این حال تصور اینکه اکنون پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame هالک در چه حالی است و چه در سر می‌پروراند بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهد بود و طرفداران از دیدن تصویر او حین فیلمبرداری این سریال بسیار خوشحال و هیجان زده شدند. اینگونه فرصتی فراهم می‌شود تا شخصیتی که تا حدودی کنار گذاشته شده بود و کمتر مورد توجه قرار گرفته بود، باری دیگر دیده شود. 

نکته قابل توجه در این تصاویر چگونگی ارتباط آلمونته با این سریال و دیگر عوامل آن است. پیش از این او را در سریال Gotham دیده بودیم و این امر ممکن است که این بار نیز او در این سریال نقشی مشابه را بازی کند. به نظر می‌رسد که او به جمع جدیدترین بازیگران این سریال پیوسته و با توجه به لباسی که به تن دارد طرفداران حدث می‌زنند که او نقش شخصیت Titania را بازی خواهد کرد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments