روند ساخت She-Hulk چگونه پیش می‌رود؟

مارول همچنان سکوت کرده است

روند ساخت She-Hulk

اکانت توییتری She-Hulk Daily ساعاتی قبل جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت She-Hulk به اشتراک گذاشته است. این سریال در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

وقتی یک پروژه سینمایی یا سریالی در آستانه فیلمبرداری قرار دارد، استودیو سازنده برایش یک نام موقت انتخاب می‌کند تا اثر مزبور حین ضبط صحنه‌ها توجه رسانه‌ها و عکاس‌ها را جلب نکند. وب سایت Production Weekly با انتشار یک گزارش در اواخر سال گذشته شمسی نام موقت She-Hulk را فاش کرد. با رخ دادن این اتفاق، گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه فیلمبرداری به‌زودی آغاز می‌شود؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا با اطمینان می‌توان گفت درست بوده است.

اکانت She-Hulk Daily که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارد، اخیرا جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت She-Hulk به اشتراک گذاشته است. با توجه به توییت، در صورتی که به وب سایت رسمی ایالات جورجیا واقع در آمریکا مراجعه کنید، با بخشی لیست مانند مواجه می‌شوید. در این بخش می‌توان لیست فیلم‌ها و سریال‌هایی را مشاهده کرد که در این ایالت فیلمبرداری می‌شوند. با توجه به لیست، اقتباس سریالی هالک-دخت هم اکنون در فاز تولید به سر می‌برد.

جورجیا به مرور زمان به انتخاب اصلی استودیوها برای ساخت فیلم و سریال تبدیل شده است. موارد مختلفی در افتادن این اتفاق نقش داشته‌اند که از مهم‌ترین‌هایشان می‌توان به مالیات کمتر، آب و هوای معتدل، سکونت دست‌اندرکاران با تجربه در آن و تنوع بالای لوکیشن‌ها اشاره کرد. در ضمن، کوین فایگی (Kevin Feige) اخیرا گفته بود فیلمبرداری طی هفته‌های آتی آغاز می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد، باید گفت شروع ضبط صحنه‌ها در این ایالت و در چنین تاریخی چندان غیرمنتظره نبوده است.

مارول تا به این لحظه سخت‌گیری زیادی نسبت به اقتباس سریالی هالک-دخت به خرج داده و نگذاشته جزئیات چندانی از آن به بیرون درز پیدا کند. طبق اندک اطلاعات رسمی، هالک با نقش‌آفرینی مارک رافلو (Mark Ruffalo) و ابومینیشن با نقش‌آفرینی تیم راث (Tim Roth) در سریال حضور دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا