برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا فصل جدید سریال She-Hulk در دست ساخت قرار گرفته است؟!

تکرار داستانی بی سر و ته؟!

آیا فصل جدید سریال She-Hulk در دست ساخت قرار گرفته است؟! ۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل جدید سریال She-Hulk

پس از شکست سیزن اول، به نظر می‌رسد که بازیگر نقش لیپ فراگ برای بازگشت در فصل جدید سریال She-Hulk کاملا آماده است!

مدتی پیش بود که شاهد پخش سریالی نه چندان محبوب به نام She-Hulk بودیم؛ اثری که در نقد و بررسی آن، به بی سر و ته بودن و عدم انسجام آن اشاره کرده بودیم. در واقع این سریال پتانسیل‌های بسیاری را برای معرفی برخی شخصیت‌های جدید داشت و متاسفانه، این بلیط را ضمن استفاده کردن، سوزاند. مانند معرفی عجیب شخصیت دردویل (Daredevil) که از اوج ابهت در سریال نتفلیکسی خود (چندین سال پیش)، حال به یک موضوع طنز تبدیل شده است.

با این حال یکی از شخصیت‌هایی که در سریال نشان داده شد، لیپ فراگ (Leap-Frog) بود؛ کسی که عملا کمترین استفاده ممکن از آن در سریال صورت گرفت. یوجین پاتیلو (Eugene Patilio) که نقش این شخصیت را در سریال She-Hulk بازی کرده بود، اخیرا با رسانه‌های مختلف به مصاحبه پرداخته و عملا اظهار کرده است که اگر از او برای بازگشت در فصل دوم خواسته‌ای از استودیو مارول مطرح شود، او قطعا پیشنهاد آن‌ها را قبول می‌کند!

نمی‌دونم باهام تماس گرفته میشه یا نه، ولی اگر استودیو مارول بخواد، من قطعا برمی‌گردم. راستش داشتم به دوستم می‌گفتم که «پسر اگه یه فیلم ددپول با شخصیت لیپ فراگ بسازن خیلی باحال میشه». فکر کنم همکاری منو و اون خیلی میتونه جالب باشه، چون یجورایی سطح طنزمون شبیه به همدیگه‌ست. پس رایان اگه داری این ویدیو رو می‌بینی و می‌شنوی، همکاریمون میتونه از پرفروش‌ترین فیلم‌ها باشه!

از فصل جدید سریال She-Hulk تا همکاری ددپول و غورباقه؟!

این مصاحبه که در فضای مجازی انجام شده بود، عملا درباره این موضوع جریان داشت که آیا فصل جدید سریال She-Hulk ساخته می‌شود یا که نه. اما بازیگر نقش لیپ فراگ پس دادن چراغ سبز به بازگشت خود در نقش این کاراکتر، به مورد عجیبی اشاره کرد که شاید هیچکس انتظارش را هم نداشت!

او اظهار کرده که اگر با شخصیت ددپول (Deadpool) همکاری کند و فیلمی با حضور خودش و رایان رینولدز را داشته باشد،‌ ایده بسیار جالبی خواهد بود. این در حالی است که شخصیت لیپ فراگ در دنیای کمیک‌های مارول هم چندان شخصیت بزرگ و مهمی نیست، اما آیا می‌توانید او را در کنار ددپول تصور کنید؟

در حال حاضر هیچ برنامه رسمی برای بازگشت شی هالک يا لیپ فراگ توسط استودیو مارول اعلام نشده و از همین جهت هم مشخص نیست که چه زمان باید شاهد حضور دوباره آن‌ها در MCU باشیم. به هر حال با وجود استقبال کمی که از سیزن اول این سری شده بود، بعید به نظر می‌رسد که فصل دومی هم برای سریال She-Hulk ساخته شود؛ گرچه اخیرا به نظر می‌رسد که نظر طرفداران چندان هم برای سازندگان مهم نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments