شروع فیلم برداری Shazam 2 توسط بازیگر این فیلم فایته هرمن تایید شد

آغاز فیلمبرداری Shazam 2 در هفته اینده

شروع فیلم برداری Shazam 2 توسط بازیگر این فیلم فایته هرمن تایید شد نرگس کریمی پور ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما
فیلمبرداری Shazam 2

بازیگر جوان فیلم Shazam: Fury of the Gods تایید کرد که فیلم برداری Shazam 2 از هفته آینده آغاز شده و او بر سر فیلم برداری می‌رود. شازم نمونه مناسبی بود که بر اساس آن آینده دی سی را حدث بزنیم. برادران وارنر براس، در سال ۲۰۱۸ فیلم شازم را تولید کرده و ماجرای ابرقهرمانی جدید دی سی را با لحنی کاملا منحصر به فرد و متفاوت بیان کردند.

پس از موفقیت بی سابقه دی سی درتولید و اکران فیلم Aquaman در سال ۲۰۱۹ خبرهایی به گوش رسید از ساخت دنباله شازم. بعد از آکوا من شازم یکی از فیلم‌هایی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و در مدت کوتاهی به یکی از محبوب‌ترین فرنچایزها تبدیل شد.

نویسندگان این اثر مدتی است که در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن دنباله این فیلم معروف را به بینندگان خود ارائه کنند و به نظر می‌رسد که کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. خبر خوش برای طرفدران این است که زاخاری لیو (Zachary Levi) باری دیگر در نقش بزرگ‌ترین ابرقهرمان شازم ایفای نقش خواهد کرد و دیگر بازیگران این اثر مانند بازیگران کودک و بزرگسال خانواده شازم، در Shazam: Fury of the Gods نیز حضور دارند.

لوسی لیو ( Lucy Liu)، هلن میرن (Helen Mirren)  و  ریچل زگلر (Rachel Zegler) نقش ابرشرورهای این فیلم را ایفا خواهند کرد و فیلم برداری Shazam 2 از هفته دیگر آغاز می‌شود. اما زمان فیلم برداری به معنای اکران زود این اثر نیست. بنا به اعلام رسمی سازندگان،  فیلم شازم دو در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

اگرچه ممکن است که در ابتدا تاریخ فیلم برداری بسیار غیر منطقی بنظر برسد اما این تصمیم با توجه به شرایط بازیگران مجموعه گرفته شده است. بسیاری از بازیگران فرنچایز شازم، کودکان هستند و یکی از مهم‌ترین بازیگران این فرنچایز  فایته هرمن سن بسیار کمی دارد. به همین دلیل فیلم برداری قسمت دوم  باید هرچه زودتر انجام شود زیرا کودکان در سن هرمن بسیار سریع رشد کرده و چهرشان تغییر می‌کند.

مگان گوود (Meagan Good) از دیگر بازیگران جوان فرنچایز شازم فیلم برداری قسمت دوم شازم را در ماه می تایید کرده است و به همین دلیل به نظر می‌رسد که علاوه بر گودد و هرمن دیگر بازیگران فرنچایز از هفته دیگر بر سر فیلم برداری حاضر شوند. با این حال گفته شده که در قسمت دوم تمرکز فیلم بیشتر بر خانواده شازم بوده و هر کدام لباس ابرقهرمانی جدیدی را به تن خواهند کرد. امیدواریم به زودی پس از شروع فیلم برداری تصاویر ظاهر جدید خانواده شازم نیز منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا