#مهسا_امینی

اولین تصاویر پشت صحنه Shazam 2 منتشر شد؛ تغییر در لباس ابرقهرمانی شزم

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

اولین تصاویر پشت صحنه Shazam 2

وب سایت Just Jared چندی پیش اولین تصاویر پشت صحنه Shazam 2 را منتشر کرد. نکته جالب عکس‌ها، لباس جدید شزم است.

پس از اینکه گروهی از کارشناسان و مخاطبان به اتمسفر تاریک و جدی فیلم‌های DC Extended Universe انتقاد کردند، وارنر تصمیم گرفت المان‌های طنز بیشتری را در آثار بعدی به کار بگیرد. از نتایج اتخاذ چنین تصمیمی می‌توان به Shazam اشاره کرد که در آوریل ۲۰۱۹ روی پرده نقره‌ای رفت و به خاطر اتمسفر متفاوت و صد البته کارگردانی و عملکرد کم نقص تیم بازیگری بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. هفتمین DCEU در مدت اکران خود ۳۶۶ میلیون دلار فروخت که رقم پایینی برای یک اثر ابرقهرمانی به شمار می‌رود اما از آن‌جایی که بودجه پروژه ۱۰۰ میلیون دلار بود، دستور ساخت قسمت دوم صادر شد.

دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) بازگشته و بار دیگر روی صندلی کارگردانی نشسته است. او قبلا به خاطر کار روی آثار ترسناک شناخته می‌شد. هنری گی‌دن (Henry Gayden) هم وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه Shazam: Fury of the Gods را به دوش کشید. او برای نوشتن فیلمنامه قسمت اول با درن لمکه (Darren Lemke) مشارکت کرده بود اما این بار تنها نویسنده پروژه به شمار می‌رود. بازیگران اصلی قسمت اول مانند زکری لی‌وای (Zachary Levi)، اشر انجل (Asher Angel) و جک دیلن گریز (Jack Dylan Grazer) هم بار دیگر جلوی دوربین حاضر می‌شوند تا نقش‌های قدیمی خود را ایفا کنند. در ضمن، پروژه چندی پیش وارد فاز فیلمبرداری شد و ضبط صحنه‌ها همچنان در شهر آتلانتا ایالت جرجیا ادامه دارد.

وب سایت Just Jared ساعاتی قبل اولین تصاویر پشت صحنه Shazam 2 را روی خروجی خود قرار داد که تعدادشان به رقم چهار می‌رسد. مهم‌ترین نکته جالب عکس‌ها، تغییر جزئیات لباس شزم است که با در نظر گرفتن آن، می‌توان انتظار داشت لباس‎‌های دیگر اعضای خانواده شزم هم تغییر کرده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

لباسی که برای Shazam: Fury of the Gods ساخته شده در مقایسه با لباس شزم در قسمت اول از جزئیات متفاوت و بیشتری برخوردار است تا ظاهری نسبتا پیچیده داشته باشد. طراحی دستکش‌ها و کمربند به صورت کامل تغییر کرده است. علاوه بر این، در پهلوی لباس و روی بخش‌هایی از آستین می‌توان رنگ قرمز تیره را مشاهده کرد، در حالی که برای باقی بخش‌ها قرمز روشن استفاده شده است. به این موارد، باید خط‌های نقره‌ای رنگ را افزود که در بخش‌های مختلف لباس قابل‌مشاهده هستند. این تغییرات را احتمالا باید به پای افزایش سن بیلی بتسن نوشت. به عقیده برخی از کاربران فضای مجازی، لباس ابرقهرمانی زاییده تخیل او است. حالا که سنش افزایش یافته، احتمالا توانسته لباس پیچیده‌تری را برای خود تجسم کند.

طبق اندک اطلاعات موجود، شخصیت‌های اصلی در Shazam: Fury of the Gods باید مقابل هسپریدها قرار بگیرند که در واقع سه خواهر هستند. نقش‌های آن‌ها به هلن میرن (Helen Mirren)، لوسی لیو (Lucy Liu) و ریچل زگلر (Rachel Zegler) سپرده شد. در انتها، لازم به ذکر است Fury of the Gods از تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا