نخستین جزئیات از شخصیت‌های منفی Shazam 2 منتشر شد

خانواده‌ی شزم اینبار باید مقابل سه خواهر بایستند

شخصیت‌های منفی Shazam 2

به لطف آگهی استخدام بازیگری که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، نخستین اطلاعات از شخصیت‌های منفی Shazam 2 در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

Shazam، یک فیلم ابرقهرمانی است که اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به سینماها آمد. داستانش درباره‌ی یک پسر یتیم به نام بیلی بیتسون است که پس از نجات دادن دوستش از شرایطی سخت، توسط یک جادوگر به عنوان فردی شایسته انتخاب شده و به قدرت‌های ابرانسانی دست پیدا می‌کند. اگرچه شخصیت اصلی داستان هنوز به هویت جدیدش به عنوان یک ابرقهرمان عادت نکرده و نمی‌داند چه قابلیت‌هایی دارد، مجبور می‌شود به مبارزه با دکتر تادئوس سیوانا و هفت گناه مرگبار بپردازد. جدیدترین ساخته‌ی دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) در باکس آفیس جهانی مورد استقبال قرار گرفت و فروش خوبی را به ثبت رساند. در نتیجه، ساخت دنباله‌اش در دستور کار قرار گرفته است.

اگرچه Shazam 2 مراحل اولیه‌ی تولید را پشت سر می‌گذارد و هنوز وارد فاز پیش‌تولید نشده اما استودیوی برادران وارنر زمان اکرانش را مشخص کرده است. این فیلم قرار بود آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی به سینماها بیاید اما پس از دوبار تاخیر که نتیجه‌ی همه‌گیری ویرویس کرونا بوده‌اند حالا برای اکران در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است. با وجود فراز و نشیب‌های اخیر، زمان ورود پروژه به فاز تولید تغییر نکرده و بازیگران در سه ماهه‌ی نخست سال آینده‌ی میلادی جلوی دوربین خواهند رفت. همین مسئله گمانه‌زنی‌هایی را به وجود آورد مبنی بر اینکه طی ماه‌های آتی اطلاعاتی از فیلمنامه و شخصیت‌های حاضر در قسمت دوم منتشر می‌شود؛ اتفاقی که اکنون رخ داده است.

به لطف آگهی استخدام بازیگری که چندی پیش منتشر شد، نخستین جزئیات از شخصیت‌های منفی Shazam 2 در اختیار طرفداران قرار گرفته است. بر این اساس، اعضای خانواده‌ی شزم در جریان قسمت دوم باید به مقابله با سه خواهر بپردازند. در آگهی استخدام خبری از نام واقعی سه خواهر نیست و تنها سن حدودی‌شان فاش شده است. اولین خواهر که کوچک‌تر از همه است، حدودا ۱۷ سال دارد. دومین خواهر دهه‌ی پنجم زندگی‌اش را می‌گذراند و سومین خواهر هم بین ۶۰ الی ۸۰ سال سن دارد. در آگهی استخدام از زندایا (Zendaya) به عنوان مثالی برای خواهر اول، از اوا گرین (Eva Green) یا هلی بری (Halle Berry) به عنوان مثالی برای خواهر دوم و از هلن میرن (Helen Mirren) به عنوان مثالی برای خواهر سوم یاد شده است.

وب سایت The Illuminerdi که نخستین بار به آگهی‌های استخدام بازیگر دسترسی پیدا کرد، احتمال می‌دهد سه خواهری که خانواده‌ی شزم در قسمت دوم به مقابه با آن‌ها می‌پردازد، در واقع اژدهایی سه سر به نام Three Faces of Evil باشد. این موجود شیطانی را می‌توان قوی‌ترین دشمن شزم و دوستانش در کمیک بوک‌ها دانست. آن‌ها نهایتا مجبور شدند اژدها را داخل سنگ ابدیت حبس کنند؛ تنها مکانی که از قدرت کافی برای محبوس نگه داشتن این موجود شیطانی برخوردار است.

در انتها، لازم به ذکر است Shazam 2 از تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا