#مهسا_امینی

بازیگر West Side Story به زکری لی‌وای در Shazam 2 پیوست

اطلاعاتی از نقش ریچل زگلر موجود نیست

بازیگر West Side Story

ریچل زگلر بازیگر West Side Story با انتشار یک متن کوتاه در حساب کاربری توییتر خود، پیوستن به Shazam! Fury of the Gods را تایید کرد.

استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز پس از سال‌ها تلاش سرانجام موفق شدند اقتباس سینمایی شزم را با همکاری دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) ساخته و در آوریل ۲۰۱۹ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای ببرند. سندبرگ در ساخت آثار ترسناک مهارت داشت. از همین رو، عده‌ای از کارشناسان و طرفداران نگران بودند او نتواند از پس تولید فیلمی ابرقهرمانی که المان‌های کمدی را در خود جای داده موفق ظاهر شود؛ نگرانی‌ای که بی‌مورد بود. هفتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

موفقیت‌های Shazam، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز را به سمت ساخت قسمت دوم سوق داد. دیوید اف. سندبرگ به توافق رسیده و قرار است بار دیگر روی صندلی کارگردانی بنشیند. اشر انجل (Asher Angel) و زکری لی‌وای (Zachary Levi) هم قرار است نسخه‌ی نوجوانی و نسخه‌ی ابرقهرمانی شخصیت اصلی، یعنی بیلی بتسن را جلوی دوربین به تصویر بکشند. دی‌سی فیلمز همچنین در جریان رویداد اختصاصی‌ای که در تابستان سال گذشته‌ی میلادی برگزار شد، عنوان رسمی دومین اقتباس سینمایی شزم را رونمایی کرد: Shazam! Fury of the Gods.

وب سایت The Wrap به واسطه‌ی یک گزارشی اختصاصی مدعی شد ریچل زگلر (Rachel Zegler) به تیم بازیگری Shazam 2 پیوسته است. نویسنده اطلاعات چندانی را از منبع خود دریافت نکرد و نمی‌داند هنرپیشه‌ی جوان چه نقشی را بر عهده گرفته است. با این حال، تاکید داشت زگلر یکی از نقش‌های اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. با گذشت مدت کوتاهی، خواننده و یوتیوبر آمریکایی متن کوتاهی را از طریق حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشت و تمامی بخش‌های مطلب The Wrap را تایید کرد. هر چند، وارد جزئیات نشد و نگفت به عنوان کدام شخصیت در جریان داستان حضور دارد.

ریچل زگلر در جولای ۲۰۱۵ میلادی کانال یوتیوب خود را تاسیس کرد و به فعالیت در آن پرداخت. ویدیوهایش که معمولا در حوزه‌ی خوانندگی هستند، بسیار مورد توجه قرار گرفته و او را به شهرت زیادی در میان کاربران فضای مجازی رسانده است. استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ میلادی از تمامی علاقه‌مندان خواست برای شرکت در تست بازیگری West Side Story ویدیویی را از خود ضبط کرده و ارسال کنند. زگلر، یکی از درخواست‌دهندگان برای نقش اصلی بود و نهایتا از میان ۳۰ هزار نفر انتخاب شد. تازه‌ترین فیلم اسپیلبرگ بازسازی اثری به همین نام بوده و اواخر سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد.

طبق آگهی استخدام بازیگری که چند ماه پیش به فضای مجازی راه یافت، سه خواهر شخصیت‌های منفی Shazam! Fury of the Gods هستند. اولین خواهر که کوچک‌تر از همه است، حدودا ۱۷ سال دارد. با در نظر گرفتن اینکه ریچل زگلر در آستانه‌ی ۲۰ سالگی است، می‌توان احتمال داد او یکی از آنتاگونیست‌ها باشد. در انتها، لازم به ذکر است دنباله‌ی Shazam از تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا