بازیگر نقش اصلی Shang-Chi از حس و حالش در زمان معرفی فیلم می‌گوید

سیمو لیو به تمجید از دیوید هاربر پرداخت

بازیگر نقش اصلی Shang-Chi

سیمو لیو هنرپیشه‌ی چینی و بازیگر نقش اصلی Shang-Chi با انتشار یک متن کوتاه در توییتر حس و حالش را در زمان معرفی فیلم توصیف کرد.

مارول از چند دهه‌ی قبل به دنبال ساخت یک اقتباس بر اساس کمیک بوک‌‌های شانگ-چی بوده است. حتی در یک برهه مدیران استودیو می‌خواستند سریال تلویزیونی آن را با نقش‌آفرینی برندن لی (Brandon Lee) فرزند بروس لی تولید کنند اما آن پروژه به سرانجام نرسید. در سال ۲۰۰۵ میلادی بار دیگر ایده‌ی ساخت یک اثر با محوریت شانگ-چی مطرح شد؛ اثری که با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های مختلف طی سال‌های اخیر نهایتا در جریان پنل مارول در کامیک کان ۲۰۱۹ با نام Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings معرفی شد. سیمو لیو (Simu Liu) هنرپیشه‌ی چینی قرار است نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا کند.

سیمو لیو اخیرا متنی را از طریق حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت که حس و حالش را در زمان معرفی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در جریان کامیک کان ۲۰۱۹ شرح می‌دهد. او در توییت بعدی عکسی را از لحظه‌ی پایین آمدن بازیگران فیلم‌های مختلف مارول از روی استیج نشان می‌دهد. بازیگر نقش اصلی Shang-Chi در بخش کپشن دومین توییت نوشت پس از ثبت این عکس با دیوید هاربر (David Harbour) ملاقات کرد. در ادامه می‌توانید هر دو توییت و همچنین عکس مورد بحث را مشاهده کنید. توییت اول به صورت طنزآمیز نوشته شده است:

توییت اول: یک سال پیش [آنقدر هیجان‌زده بودم که] اصلا نمی‌دانستم چه کار می‌کنم. البته الان هم شرایط فرق چندانی نکرده است!

توییت دوم: چند لحظه بعد از ثبت این عکس با دیوید هاربر ملاقات کردم. او فرد فوق‌العاده‌ای است.

سیمو لیو در ابتدا به عنوان هنرور یا سیاهی لشکر در آثار مختلفی از جمله دو سریال Nikita و Beauty & the Beast و همچنین فیلم Pacific Rim حضور پیدا کرد. او سپس در سریال Blood and Water نقش‌آفرینی کرد که به‌خاطر عملکردش نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سوی مراسم Canadian Screen Award شد. لیو همچنین در سریال Taken که حکم یک پیش درآمد را برای سه‌گانه دارد، به عنوان یک تحلیلگر سازمان سیا جلوی دوربین رفت. نقطه‌ی عطف زندگی کاری او را می‌توان سیتکام Kim’s Convenience دانست که از سال ۲۰۱۶ میلادی روی آنتن رفته و پخش آن همچنان ادامه دارد. در ضمن، بازیگر نقش اصلی Shang-Chi به عنوان بدلکار هم در سینما فعالیت دارد.

تا به این لحظه اطلاعات رسمی چندانی در فضای مجازی منتشر نشده جز اینکه ماندارین در جریان داستان حضور داشته و نقش‌آفرینی آن هم به تونی لیانگ (Tony Leung) هنرپیشه و خواننده‌ی هنگ کنگی سپرده شده است. او در کمیک بوک‌ها یک دانشمند نابغه توصیف شده که از مهارت بسیار بالایی در هنرهای رزمی برخوردار بوده و تمایل دارد جهان را به تصرف خود در بیاورد. البته بخش عمده‌ی قدرت او به ده حلقه‌ی قدرت جادویی مربوط می‌شود که در انگشتانش قرار گرفته‌اند؛ حلقه‌هایی که به یک نژاد از بیگانگان تعلق داشته و هر یک قدرت خاصی را به فرد دارنده اهدا می‌کنند.

در انتها، لازم به ذکر است که فیلم Shang-Chi از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه سال ۲۰۲۱) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا