1%
  • 10/10

سیمو لیو همچنان نسبت به حضور شانگ چی در فیلم انتقام جویان 5 امیدوار است

تولید Shang-Chi 2 به‌زودی آغاز می‌شود!!

سیمو لیو همچنان نسبت به حضور شانگ چی در فیلم انتقام جویان 5 امیدوار است ۲ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم انتقام جویان 5

علیرغم اتفاقات چند ماه اخیر، سیمو لیو (Simu Liu)، همچنان نسبت به حضور شانگ چی در فیلم انتقام جویان 5 امیدوار است.

درحالیکه اکثر پروژه‌های فاز پنجم با تاخیر و مشکلات گوناگون روبرو است، برخی از طرفداران به‌طرز عجیبی توجه خود را به فاز بعدی دنیای سینمایی مارول معطوف کرده‌اند که داستان کانگ فاتح و حماسه مولتی‌ورس را به پایان می‌رساند. در حال حاضر تنها پروژه‌های تایید شده برای فاز ششم، ریبوت Avengers 5 ،Fantastic Four و Avengers: Secret Wars است که همگی در مراحل اولیه توسعه قرار دارند. بااینکه هنوز هیچ خبر رسمی توسط مارول منتشر نشده، اما انتظار می‌رود که مرحله پایانی حماسه شامل آثار مورد انتظاری مثل Shang-Chi 2 و Armor Wars نیز باشد.

روز گذشته در جریان مراسم اهدای جوایز People’s Choice 2024، سیمو لیو در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به کناره‌گیری دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) از منصب کارگردانی، همچنان نسبت به حضور شانگ چی در فیلم انتقام جویان 5 امید دارد یا نه، گفت علیرغم بی‌خبر بودنش از برنامه‌های مارول هنوز نسبت به بازگشت شانگ چی خوش‌بین است و حتی به‌زودی دنباله Shang-Chi 2 وارد مرحله پیش تولید می‌شود.

صادقانه بگویم هیچی نمی‌دانم. صحبت کردن درباره این جور مسائل در حد نیست، اما مطمئن هستم که یک روز مارول با من تماس می‌گیرد و می‌گوید باید باهم صحبت کنیم چون شانگ چی قراره در فلان پروژه حضور داشته باشد. معمولا بازگشت یک بازیگر به دنیای سینمایی مارول به این شکل است. بنابراین حضور داشتن شانگ چی در انتقام جویان 5 خیلی به کناره‌گیری دستین از منصب کارگردانی ارتباط ندارد. او فیلمساز خاصی است و من به‌شخصه خیلی خوشحالم که قراره در دنباله Shang-Chi 2 افخار همکاری با او را داشته باشم.

از فیلم Shang-Chi 2 چه می‌دانیم؟ از آنجایی که فیلم هنوز وارد مرحله پیش تولید هم نشده، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در دست نداریم، اما همین که دستین دنیل کرتون به‌عنوان کارگردان روی پروژه نظارت دارد به‌تنهایی خبر شگفت انگیزی است، زیرا او به بهترین شکل ممکن پای یکی از قدرتمندترین قهرمانان مارول را به دنیای لایو اکشن باز کرد. البته نباید فراموش کنیم که بازگشت یک کارگردان به‌تنهایی موفقیت پروژه را تضمین نمی‌کند، ولی در کل ثابت می‌کند که استودیو مارول تا چه اندازه به او اعتماد دارد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers 5 برای اکران در تاریخ ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments