#مهسا_امینی

نگارش فیلمنامه‌ی شهر موش‌ها ۳ توسط مرضیه برومند آغاز شد

بازگشت خاطرات کودکی

نگارش فیلمنامه‌ی شهر موش‌ها ۳ توسط مرضیه برومند آغاز شد مهسا سپاهی ۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ سینمای ایران
مرضیه برومند

مرضیه برومند، کارگردان مطرح سینما و تلویزیون، نگارش فیلمنامه‌ی قسمت سوم شهر موش‌ها را شروع کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مرضیه برومند و بنیاد سینمایی فارابی برای قسمت سوم شهر موش‌ها قراردادی را منعقد کردند. کارگردان و فیلمنامه‌نویس کودک و نوجوان، مرضیه برومند، وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی شهر موش‌ها ۳ را برعهده دارد و کار خود را روی این پروژه شروع کرده است.

مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب مدرسه‌ی موش‌ها محصول سال ۱۳۶۰ برای همه آشناست و عده‌ی زیادی با آن خاطره دارند. این عنوان به کارگردانی مرضیه برومند و نویسندگی احمد بهبهانی ساخته شد و هنرمندان مطرحی از جمله ایرج طهماسب، حمید جبلی و فاطمه معتمد آریا به عنوان صداپیشه‌های شخصیت‌ها در این عنوان حضور داشتند. 

به واسطه‌ی موفقیت مثال‌زدنی مدرسه‌ی موش‌ها و محبوبیت آن بین مردم، در سال ۱۳۶۴ اولین قسمت شهر موش‌ها ساخته شد. در سال ۱۳۹۳ هم شهر موش‌ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند، تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی ساخته شد و شرکت تجارت بین‌الملل هم وطا آریا روی آن سرمایه‌گذاری کرد.

بعد از گذشت سال‌ها، بنیاد سینمایی فارابی به همراه مرضیه برومند تصمیم گرفته‌اند تا قسمت سوم عنوان خاطره‌انگیز شهر موش‌ها را تولید کنند. لازم به ذکر است که درمورد صداپیشه‌های این عنوان عروسکی اطلاعاتی منتشر نشده است. همچنین، سازندگان و مرضیه برومند درمورد ماجرای قسمت سوم شهر موش‌ها هم صحبتی نکرده‌اند. تنها می‌دانیم مرضیه برومند درمورد امانت‌داری و خدشه‌دار نشدن خاطرات کودکی مخاطبان شهر موش‌ها و مدرسه‌ی موش‌ها حساسیت زیادی دارد و نسبت به آن احساس وظیفه می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا