شقایق فراهانی به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم قایقران انتخاب شد

فیلم سورئال محمد اسدنیا

شقایق فراهانی به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم قایقران انتخاب شد نیکان صبوری ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
شقایق فراهانی فیلم قایقران

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان نقش اصلی فیلم سینمایی قایقران انتخاب شد.

شقایق فراهانی بازیگر ۴۷ ساله‌ی سینما و تلویزیون ایران که بیشتر او را به دلیل ایفای نقش در فیلم‌هایی نظیر چتری برای دو نفر و پروانه‌ای در باد می‌شناسیم، به تازگی به فیلم جدید محمد اسدنیا پیوست.

طبق خبر منتشر شده، شقایق فراهانی قرار است به عنوان شخصیت اصلی فیلم سینمایی قایقران در آن ایفای نقش کند. کارگردانی این اثر سینمایی به دست محمد اسدنیا انجام می‌شود. از کار‌های قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم‌های سینمایی شهد، ثانیه و لامبورگینی اشاره کرد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات فیلم وجود ندارد اما گفته‌ها حاکی از آن است که فیلم سینمایی قایقران یک اثر سورئال خواهد بود و روایت آن در مورد ناگفته‌های ذهن چند انسان مرتبط به یکدیگر خواهد بود. جالب است که بدانید این فیلم سینمایی ابتدا با نام پنج و نیم معرفی شده بود اما در طول پروسه‌ی تولید به قایقران تغییر نام پیدا کرد.

از آخرین حضور شقایق فراهانی در سینما می‌توان به آثار سینمایی چون سلفی با رستم به کارگردانی حسین قناعت اشاره کرد که در آن با بازیگرانی چون آناهیتا همتی، زهرا جهرمی و رامین ناصرنصیر هم بازی شد. همچنین در عناوینی چون بی‌وزنی به کارگردانی مهدی فرد قادری و فیلم سینمایی کلوپ همسران به کارگردانی مهدی صباغ زاده با هنرمندانی مانند محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار و بیژن بنفشه‌خواه همراه شد.

شقایق فراهانی تنها در سینما بازیگری نمی‌کند. از آثار تلویزیونی موفق او می‌توان به سریال کلاه پهلوی که بین سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۱ به کارگردانی ضیاءالدین دری پخش شد، اشاره کرد که به نظر بسیاری بهترین کار تلویزیونی او، تا به امروز است. آخرین حضور فراهانی در تلویزیون به سریال هست و نیست در سال ۱۳۹۶ باز می‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا