ساخت فصل دوم Shadow and Bone در دستور کار قرار گرفت + اطلاعات جدید

تعداد قسمت‌های فصل دوم مشخص شد

ساخت فصل دوم Shadow and Bone

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک ویدیوی کوتاه در کانال یوتیوب خود ساخت فصل دوم سریال Shadow and Bone را تایید کرده است.

Shadow and Bone، یک سریال درام است که فصل اول آن دارای هشت قسمت بوده و همگی‌شان در آوریل سال جاری میلادی از طریق نتفلیکس منتشر شدند. اثر جدید اریک هیزرر (Eric Heisserer) به واسطه شخصیت‌های جذاب، جهانی غنی و عملکرد کم‌نقص تیم بازیگری بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. با اینحال، سرویس استریم هرگز صحتبی از میزان بازدید به میان نیاورد.

سایه و استخوان بر اساس مجموعه گریشاورس (Grishaverse) اثر لی باردوگو (Leigh Bardugo) ساخته شده است. اتفاقات در کشور تخیلی راوکا رخ داده که توسط پدیده‌ای به نام شدو فولد به دو قسمت تقسیم شده است؛ پدیده‌ای ابرمانند که موجودات ناشناخته‌ای را در خود پنهان کرده است. شخصیت اصلی داستان، دختری یتیم به نام آلینا استارکو است که به همراه دیگر سربازان راوکا به داخل پدیده فرستاده می‌شود تا از آن نقشه‌برداری کند اما ورود آن‌ها به شدو فولد اتفاقات غیرمنتظره‌ای را به همراه دارد.

در حالی که حدودا یک ماه از انتشار فصل نخست می‌گذرد، ساخت فصل دوم Shadow and Bone در دستور کار نتفلیکس قرار گرفته است. این خبر به واسطه ویدیویی اعلام شده که سرویس استریم در کانال یوتیوب خود قرار داد. ویدیو شامل بازیگران اصلی سریال مانند جسی می لی (Jessie Mei Li)، آرچی رنوز (Archie Renaux)، بن بارنس (Ben Barnes)، فردی کارتر (Freddy Carter)، آمیتا سومان (Amita Suman) و کیت یانگ (Kit Young) می‌شود که جلوی دوربین آمده و با هیجان‌زدگی، ساخت ادامه را تایید می‌کنند.

همان‌طور که اشاره شد، نتفلیکس هیچ اشاره‌ای به میزان بازدید Shadow and Bone نداشته است. با این حال، گروه نیلسن در یکی از گزارش‌های هفتگی خود فاش کرد اثر جدید اریک هیزرر موفق شد با گذشت تنها دو هفته از انتشار، رقم یک میلیارد و ۲۰۰ هزار دقیقه تماشا را به ثبت رساند. اگرچه این رکورد تنها مشترکان آمریکای شمالی را شامل می‌شود، پیش‌بینی می‌شد مشترکان دیگر مناطق هم استقبال مشابهی را انجام داده باشند.

با اتمام Game of Thrones، جای خالی یک سریال فانتزی و درام در لیست برنامه شبکه‌ها یا سرویس‌های استریم حس می‌شود. اگرچه آثار مشابه مختلفی طی سال‌های گذشته منتشر شده‌اند، هیچ کدام نتوانستند عملکردی مشابه با بازی تاج و تخت داشته باشند. در این میان، بهترین عملکردها در اختیار The Witcher و Shadow and Bone قرار دارد. حال باید منتظر و ماند دید سایه و استخوان می‌تواند روند رو به رشد خود را ادامه داده و محبوبیت بیشتری در سراسر جهان کسب کند یا خیر.

پس از اینکه فصل اول Shadow and Bone منتشر شد، لی باردوگو و اریک هیزرر با نتفلیکس درباره قسمت‌های بعدی گفتگوهایی داشته‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت آن‌ها در ساخت فصل دوم  هم مشارکت خواهند داشت مگر اینکه اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد. در ضمن، فصل جدید هشت قسمت دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا