دومین تریلر Shadow and Bone قدرت‌های پروتاگونیست را به تصویر می‌کشد

این سریال اوایل اردیبهشت از راه می‌رسد

سرویس استریم نتفلیکس اخیرا دومین تریلر Shadow and Bone را منتشر کرده که مخاطب را با قدرت‌های پروتاگونیست بیشتر آشنا می‌کند.

لی باردوگو (Leigh Bardugo)، یک رمان‌نویس آمریکایی بوده و در ژانر فانتزی فعالیت دارد. او نخستین اثر خود را تحت عنوان Shadow and Bone در سال ۲۰۱۲ میلادی وارد بازار کرد. رمان مزبور حول محور دختر جوانی به نام آلینا استارکو می‌چرخد که طی اتفاقی متوجه‌ی قدرت فراطبیعی خود می‌شود؛ اتفاقی که باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند. باردوگو طی سال‌های گذشته رمان‌ها و داستان‌های کوتاه متعددی را نوشت و گریشا‌ورس (Grishaverse) را گسترش داد. این دنیای مشترک قرار است با همکاری نتفلیکس به دنیای لایو اکشن انتقال داده شود.

اریک هیزرر (Eric Heisserer) از سوی نتفلیکس انتخاب شد تا به عنوان شورانر روی اقتباس سریالی Shadow and Bone کار کند. او در پرونده‌ی هنری خود نام‌های شاخصی را جای داده که برای مثال می‌توان به Arrival و A Nightmare on Elm Street 2010 اشاره کرد. هیزرر بنا به دلایلی تصمیم گرفت برای نوشتن فیلمنامه‌ها سه‌گانه‌ی Grisha و دوگانه‌ی Six of Crows را با یکدیگر ترکیب کند؛ آثاری که در یک جهان روایت می‌شوند اما دو سال بین اتفاقاتشان فاصله وجود دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت با یک اقتباس مستقیم مواجه نیستیم.

نتفلیکس چندی پیش دومین تریلر Shadow and Bone را کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان داشته و با نمایش شدو فولد (Shadow Fold) آغاز می‌شود؛ پدیده‌ای ابر مانند که کشور تخیلی راوکا را به دو قسمت تقسیم کرده است. پس از آن شخصیت اصلی داستان را مشاهده می‌کنیم که به واسطه‌ی قدرت فراطبیعی خود در احضار نور و گرمای خورشید سربازان حاضر در کشتی را نجات می‌دهد. در ادامه صحنه‌هایی مانند اولین ملاقات آلینا استارکو و ژنرال کریگان را می‌بینیم که تکراری هستند. پس از پایان این بخش، نمایش صحنه‌های جدید آغاز می‌شود. این بخش اطلاعات بیشتری را از قدرت فراطبیعی پروتاگونیست در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

آلینا استارکو قادر است نور و گرمای خورشید را فرا بخواند. مقابل او، ژنرال کریگان قرار می‌گیرد که می‌تواند تاریکی مطلق را به ارمغان بیاورد. ژنرال معتقد است به کمک آلینا می‌تواند خود را به مرکز شدو فولد رسانده و آن را یکبار برای همیشه نابود کند. البته کریگان تنها فردی نیست که آلینا را مهره‌ای ارزشمند می‌بیند. با توجه به دومین تریلر Shadow and Bone دیگر شخصیت‌های حاضر در داستان هم می‌خواهند از پروتاگونیست برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرند. ویدیوی جدید همچنین تایید می‌کند نتفلیکس بودجه‌ی کلانی را برای ساخت فصل اول در نظر گرفت؛ زیرا جلوه‌های ویژه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و لوکیشن‌ها هم جزئیات زیادی را شامل می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا