#مهسا_امینی

تریلر نسخه Game of the Year بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شد

مرگ سایه‌ها در لباس و مراحل جدید

تریلر نسخه Game of the Year بازی Sekiro: Shadows Die Twice توسط اکتیویژن و فرام سافتور منتشر شد. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

در روز ۷ آبان سال جاری (مصادف با ۲۸ اکتبر میلادی) طی یک به‌روزرسانی محتویات رایگانی برای بازی Sekiro: Shadows Die Twice در دسترس قرار می‌گیرد. این به‌روزرسانی شامل چالش‌های جدید، چند لباس و قابلیت ضبط و اشتراک بازی با دیگران می‌شود. همچنین نسخه‌ی فیزیکی Sekiro: Shadows Die Twice Game of the Year Edition در تاریخ ۸ آبان به صورت محدود در ژاپن و فقط برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه به همراه یک دفترچه راهنما شامل آموزش پیشرفت در مراحل اولیه و تکنیک‌های مبارزه عرضه خواهد شد.

چالش Gauntlet of Strength یکی از مأموریت‌های جدید این بروزرسانی است. در این چالش بازیکنان باید با باس‌هایی که قبلا مغلوب کرده‌اند، مبارزه کنند؛ با این تفاوت که در صورت مرگ شانس مجددی در کار نبوده و باید آن را از ابتدا آغاز کنند. همچنین ۳ لباس جدید در این بروزرسانی به بازی اضافه می‌شود. یکی از این لباس‌ها فقط با اتمام بازی قابل دسترسی است. اما دو لباس دیگر با پول داخل بازی قابل خریداری خواهد بود.

نسخه GOTY بازی Sekiro: Shadows Die Twice

آخرین مورد این آپدیت هم Remnants نام دارد. این قابلیت جدید به بازیکنان امکان ضبط بازی برای حداکثر ۳۰ ثانیه را فراهم می‌کند. این فایل‌ها برای راهنمایی یا ذخیره لحظات تماشایی بازی به همراه یک یادداشت در دسترس همه افراد قرار خواهد گرفت. اگر فردی این ویدیوها را تماشا و به آن امتیاز دهد، میزان سلامت او به رایگان بازیابی خواهد شد.

محتویات جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice به صورت رایگان برای دارندگان این عنوان روی پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و استیم عرضه خواهد شد. بازی Sekiro: Shadows Die Twice در پاییز امسال برای Stadia عرضه می‌شود. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر نسخه Game of the Year بازی Sekiro: Shadows Die Twice را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که این بازی سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و توانست لقب بهترین بازی سال ۲۰۱۹ میلادی را در مراسم TGA از آن خود کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا