#مهسا_امینی

تریلر جدید فصل سوم سریال See منتشر شد

فصل نهایی سریال See صحنه‌هایی از جنگ را به‌تصویر می‌کشد

با انتشار تریلر جدید فصل سوم سریال See و بازگشتن توجهات به دنیای سریال محصول Apple TV ، داستان این مجموعه تلویزیونی بالاخره به پایان خواهد رسید.
در فصل دوم سریال See علی‌رغم اینکه بابا واس (Jason Momoa) و کویین ماگرا (Hera Hilmar) موفق شده بودند برادر بابا، ادو (Dave Bautista)، را شکست دهند، اما جنگ میان تریوانتیان و رژیم سلطنت با یک شکاف ایدئولوژیک پایان یافت که قدرت جدید برقرار شده را تهدید می‌کرد.
پس از سال‌ها فعالیت به‌عنوان شکارچی جادوگران و قاتلان افرادی مانند بابا واس و دختر دوقلو ماگرا به نام هانیوا (Nesta Cooper) و پسر کوفون (Archie Madekwe) که با توانایی دیدن زاده شده بود، بسیاری از وفاداران به حکومت درباره تصمیم ماگرا برای توقف کشتار جادوگران امتناع ورزیدند.

تریلر فصل سوم سریال See

اگرچه برخی از گارد سلطنتی جدید ملکه کودک تازه متولدشده با توانایی خاص دیدن را نیازمند حمایت خودشان می‌‌دیدند، تریلر جدید فصل سوم سریال See بابا واس را به‌تصویر می‌کشد که با بازگشت خود قصد دارد با شکارچیان جادوگری که هنوز از شیوه‌های قدیمی استفاده می‌کنند مقابله کند.
پخش فصل سوم سریال See که فصل نهایی این مجموعه تلویزیونی نیز هست در تاریخ ۲۶ آگوست (۴ شهریور ۱۴۰۱) از پلتفرم Apple TV آغاز خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا