#مهسا_امینی

سریال Secret Invasion احتمالا معرفی مردان ایکس را زمینه‌چینی می‌کند

چهره جدیدی به تیم بازیگری پیوسته است

بازیگر نقش فیز در سریال Secret Invasion

به لطف گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی وب سایت The Direct قرار گرفت، بازیگر نقش فیز در سریال Secret Invasion معرفی شده است.

نیک فیوری با نقش‌آفرینی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) یکی از شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe است که علی‌رغم پتانسیل بالا چندان مورد کندوکاش قرار نگرفته است. البته از لحاظ اعداد و ارقام حضور فعالی در داستان‌ها داشته اما همیشه زیرسایه شخصیت‌های اصلی بود. فیوری آخرین بار در Spider-Man: Far From Home به تصویر کشیده شد. او با همکاری اسکرول‌ها مشغول راه‌اندازی یک سازمان به نام SWORD بوده که از لحاظ عملکرد به SHIELD شبیه است. هر چند، محدوده فعالیتش به زمین خلاصه نشده و با هر نوع تهدیدی از سوی بیگانگان مقابله می‌کند.

نیک فیوری قرار است در سریالی به نام Secret Invasion بازگردد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اقتباسی از کمیک‌های مارول بوده و حول محور نفوذ اسکرول‌ها به تمامی جنبه‌های زندگی انسان‌ها می‌چرخد. در حال حاضر جزئیات دیگری پیرامون داستان موجود نیست اما احتمال می‌رود شخصیت‌های منفی، گروه کوچکی از اسکرول‌ها باشند که علاقه چندانی به همکاری با نسل بشر نداشته و اهداف دیگری را در سر می‌پرورانند. در ضمن، نیک فیوری تنها چهره قدیمی نیست و مخاطبان می‌توانند خود را برای تجدید دیدار با بن بندلسون (Ben Mendelsohn) در نقش تالوس آماده کنند.

وب سایت The Direct در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از بازیگر نقش فیز در سریال Secret Invasion رونمایی کرده است. طبق آنچه در متن آمده، کیلین اسکات (Killian Scott) با دست‌اندرکاران پروژه به توافق رسیده و کاراکتر مزبور را جلوی دوربین به تصویر می‌کشد. در صورتی که اسکات نام آشنایی برای شما نیست، باید بگوییم اصالتا ایرلندی بوده و با نقش تامی در سریال Love/Hate توانست خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهد. از دیگر آثاری که در پرونده هنری او قرار گرفته می‌توان به فیلم سینمایی The Commuter اشاره کرد که نقش اصلی آن بر عهده لیام نیسون (Liam Neeson) است.

شخصیت فیز در کمیک‌های مارول یک اسکرول جهش‌یافته بوده و جدا از اینکه می‌تواند خود را به شکل هر موجودی در بیاورد، قادر است اندازه خود را کوچک یا بزرگ کند. از آنجایی که اسکرول‌ها دیدگاه مثبتی نسبت به قابلیتش نداشتند، تبعیدش کردند. او هم طی اتفاقاتی به سیاره زمین آمد و با پروفسور چارلز خاویر مواجه شد. فیز در ادامه به مردان ایکس پیوسته و در کنارشان علیه آپوکالیپس جنگید.

مارول امتیاز استفاده از شخصیت‌های مردان ایکس را در اختیار داشته و هم اکنون مشغول یافتن راهی برای استفاده از آن‌ها در Marvel Cinematic Universe است. از آنجایی هم که هنوز به حضور جهش‌یافتگان در جهان داستان اشاره نشده، ممکن است حضور فیز یک زمینه‌چینی باشد. به خصوص اینکه در گذشته گزارش شده بود پاتریک استوارت (Patrick Stewart) در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور می‌یابد تا بار دیگر در نقش چارلز خاویر ظاهر شود؛ موضوعی که تایید می‌کند استودیو آمریکایی در حال آماده‌سازی شرایط برای اضافه کردن مردان ایکس به فرنچایز است.

ساموئل ال. جکسون و بن مندلسون تنها بازیگران مشهوری نیستند که نسبت به حضورشان در سریال Secret Invasion اطمینان داریم. امیلیا کلارک (Emilia Clarke) که سریال Game of Thrones و فیلم سینمایی Solo: A Star Wars Story را در پرونده هنری خود دارد، یکی از نقش‌ها را ایفا می‌کند. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از نقش کلارک موجود نیست. اولیویا کولمن (Olivia Colman) هم شرایط مشابهی داشته و نمی‌دانیم به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین می‌رود. کولمن اخیرا در فیلم تحسین‌برانگیز The Father حضور داشته است.

سریال تهاجم مخفی در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی پخش خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا