به‌روزرسانی بازی Sea of Thieves مایکروترنزاکشن را اضافه کرد

در آخرین آپدیت این بازی می‌توانید با پول واقعی آیتم بخرید

به‌روزرسانی بازی Sea of Thieves مایکروترنزاکشن را اضافه کرد نیکان صبوری ۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
به‌روزرسانی بازی Sea of Thievesبه‌روزرسانی بازی Sea of Thieves

در به‌روزرسانی جدید بازی Sea of Thieves توانایی خرید با پول واقعی وارد بازی شد. بازیکنان در صورت تمایل می‌توانند با خرید Ancient Coins آیتم‌های بازی را خریداری کنند.

بازی Sea of Thieves جزء اولین بازی‌هایی بود که به Xbox Game Pass راه یافت و از زمان ساخت و معرفی این بازی هیچ مکانیکی برای استفاده از پول واقعی در بازی وجود نداشت تا اینکه چندی پیش به‌روزرسانی جدیدی برای بازی منتشر شد. این آپدیت توانایی استفاده از پول واقعی در بازی را فراهم کرده است.

بخشی از آپدیت معرفی شده با نام Pirate Emporium، این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا از فروشگاه داخل بازی خریداری کنند. برای خرید آیتم‌ها ابتدا باید پول واقعی به پول داخل بازی یعنی Ancient Coins تبدیل شود. بازیکنان در منو و یا فروشگاه داخل بازی می‌توانند این آیتم‌ها را خریداری و از آنها در داخل بازی استفاده کنند.

اضافه شدن پول داخل بازی فقط پخشی از آپدیت بزرگی بود که چندی پیش روی سرور‌های این بازی آنلاین شده است. در کنار این موضوع، آیتم‌های تزئینی و حیوانات بخشی دیگری از به‌روزرسانی جدید هستند. اضافه شدن مایکروترنزاکشن برنامه‌ای بود که سازندگان از تابستان، آن را اعلام کرده بودند. فروشگاه این بازی مانند دیگر بازی‌ها به فروش آیتم‌های تزئینی پرداخته و دارای واحد پولی مشخصی است.

Ancient Coins اکنون قابل دسترس بوده و از بین 1.49 دلار که 100 عدد سکه را شامل شده تا 34.99 دلار که 4050 عدد سکه می‌شود، قابل خرید است.

بازی Sea of Thieves در تاریخ 29 اسفند 1397 (20 مارس 2018) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. در این بازی شما در نقش یک دزد دریایی هستید که با همکاری دوستانتان باید به دنبال ماجراجویی‌هایی مانند پیدا کردن گنج‌ها و یا شکار هیولا بروید. این بازی به صورت آنلاین و چند نفره انجام می‌شود و در دنیایی که شما هستید، دزدان دریایی دیگری هم وجود دارد که به نوعی دشمنان شما محسوب می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا