1%
  • 0/10

کاهش تعداد بازیکن‌های Sea of Thieves در پلی استیشن 5

علی‌رغم شروع قدرتمند

کاهش تعداد بازیکن‌های Sea of Thieves در پلی استیشن 5 ۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

شواهد امر گویای این موضوع است که کاهش تعداد بازیکن های Sea of Thieves در پلی استیشن 5 به طرز قابل توجهی کاهش یافته است.

سی آو تیوز پیش‌تر به عنوان یک اثر انحصاری ایکس باکس تلقی می‌شد، اما بعد از تغییر رویکرد شرکت مایکروسافت در قبال آثار انحصاری و انتشار چندین بازی فرست پارتی برای پلتفرم‌های رقیب، این اثر مهیج نیز راهی پلی استیشن 5 شده و چه بسا در روزهای نخست عرضه با استقبال بی‌نظیری از سوی گیمرها همراه شده بود.

در حالی که Sea of Thieves در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های پلی استیشن 5 در ماه می حضور دارد، لیکن گزارش‌ها نشان می‌دهد که علاقه گیمرها به تجربه این بازی به مرور زمان کاهش یافته و چه بسا هر روز شاهد ریزش قابل توجهی بازیکن‌های این عنوان در پلی استیشن هستیم.

بر اساس گزارش ترو تروفیز، به نظر می‌رسد که تعداد بازیکن های بازی Sea of Thieves در طول یک ماه اخیر حدود ۵۸ درصد کاهش یافته و گیمرها به تدریج از تجربه این بازی ماجراجویی صرف نظر می‌کنند. دقت داشته باشید که کاهش تدریجی گیمرهای یک بازی نسبت به روزهای نخست عرضه اتفاق دور از انتظاری نیست.

با این حال، باید در نظر داشت سی آف تیوز یک اثر سرویس محور بوده و در دراز مدت باید عملکرد بهتری داشته باشد. استودیو ریر به عنوان سازنده همچنان به پشتیبانی از بازی ادامه می‌دهد و به مرور محتواهای جدیدی در قالب آپدیت‌ها در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود که با تداوم این روند، سی آف تیوز کماکان انتخاب شماری از گیمرهای پلی استیشن باشد.

لازم به ذکر است که بازی Sea of Thieves در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. خبر خوب این است که بازی از ویژگی کراس پلی پشتیبانی می‌کند و گیمرها در یک جهان مشترک می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments