1%
  • 0/10

فیلم لغو شده X-Force قرار بود با حضور نسخه شرور ددپول ساخته شود

و بازگشت ستاره محبوب این روزها

فیلم لغو شده X-Force قرار بود با حضور نسخه شرور ددپول ساخته شود ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم لغو شده X-Force

جف وادلو (Jeff Wadlow)، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی، در بخشی از گفتگوی اخیر خود اطلاعاتی را از فیلم لغو شده X-Force به اشتراک گذاشت.

مدیران فاکس قرن بیستم سال‌ها پیش نظر چندان مساعدی نسبت به فیلم اختصاصی ددپول (Deadpool) نداشته و گمان می‌کردند از لحاظ فروش موفق نخواهد بود؛ زیرا نام این ضدقهرمان با خشونت و شوخی‌های جنسی گره خورده که برای کوچک شدن طیف مخاطبان و ثبت رقمی پایین در باکس آفیس جهانی کافی است. در کمال ناباوری، فیلم Deadpool توانست به فروش بسیار بالایی دست یافته و شرایط را برای ساخت قسمت‌های بعدی مهیا کند.

کانال یوتیوب A Trip to the Movies with Alex Zane چندی پیش مصاحبه‌ای را با جف وادلو انجام داد. فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی در بخشی از گفتگو به فیلم لغو شده X-Force پرداخت که در یک برهه زمانی توسط استودیو فاکس قرن بیستم در دست ساخت بود:

خوش شانس بودم که قبل از ساخته شدن فیلم Deadpool فرصت نوشتن فیلمنامه X-Force را پیدا کردم. [ددپول] در X-Men Origins: Wolverine بود و بعنوان یک طرفدار کمیک بوک، آن را یک حماقت می‌دانستم. می‌خواستم کار درست را انجام دهم.

فیلمنامه نویس X-Force در ادامه گفت شخصیت ددپول قرار بود دومین آنتاگونیست داستان باشد:

درباره نقش ددپول در فیلم [باید بگویم]، شخصیت حراف قرار نبود عضوی از گروه ایکس فورس باشد. بجای آن، قرار بود پس از اینکه توسط آنتاگونیست اصلی اجیر می‌شود، بدنبال کشتن اعضای ایکس فورس باشد.

جف وادلو در ادامه صحبت‌های خود گفت فیلمنامه X-Force را برای رایان رینولدز (Ryan Reynolds) فرستاد و او عاشقش شد. فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی همچنین گفت نقش ددپول در داستان چیزی فراتر از یک کمئو ساده بود.

اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، نسخه لایو اکشن گروه ایکس فورس در فیلم Deadpool 2 معرفی شد. اگرچه سرنوشت چندان خوشایندی نداشتند، به لطف تغییر گذشته در فیلم Deadpool and Wolverine بازمی‌گردند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments