#مهسا_امینی

سیستم موردنیاز بازی Scorn مشخص شد

وقتی بازی قوی سیستم قوی می‌خواد!

به‌تازگی سیستم موردنیاز بازی Scorn، انحصاری زمانی جدید مایکروسافت مشخص شده است.

اخیرا وب‌سایت SteamDB سیستم موردنیاز و تاریخ انتشار بازی Scorn که یکی از مورد انتظارترین بازی‌های ترسناک سال ۲۰۲۲ به حساب می‌آید را افشا کرده است. تاریخ انتشاری که به ۲۱ اکتبر سال جاری (۲۹ مهر) اشاره دارد. درواقع ساعاتی پیش استودیو مستقل سازنده بازی Scorn از سیستم موردنیاز این اثر رونمایی کرد. حال ما به سیستم پیشنهادی و سیستم موردنیاز این بازی دسترسی داریم که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. جالب است بدانید که یکی از نکات مهم اطلاعات منتشر شده، الزام استفاده از SSD هنگام تجربه اثر بود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Scorn

سیستم پیشنهادی بازی Scorn

از آنجایی که چندماهی بیشتر تا انتشار بازی Scorn باقی نمانده، احتمالا این آخرین آپدیت برای سیستم پیشنهادی بازی خواهد بود. بنابراین کسانی که سال‌‌ها انتظار تجربه این اثر را کشیده‌اند، اکنون می‌توانند رایانه‌های شخصی خود را آماده اجرای این عنوان کنند! اخیرا نیز موفق شدیم تا گیم‌پلی جدیدی را از این بازی در رویداد مشترک Xbox & Bethesda تماشا کنیم که واقعا خیره‌کننده بود. این بار توانستیم محیط خارج از آن ساختمان کثیف و منزجر کننده را نیز مشاهده کنیم. محلی که با الگو برداری از اعضای بدن موجودات زنده طراحی شده بود و همین موضوع باعث خاص، جذاب و صدالبته کثیف به‌نظر آمدن محیط بازی Scorn می‌شود. 

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا از گیم‌پلی‌ها و نمایش‌های آن تا به اینجا لذت برده‌اید و برای تجربه آن لحظه شماری می‌کنید؟ شما هم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا