نسخه‌ی اولیه بازی Dark Light روی استیم منتشر شد

۶۰ درصد بازی کامل شده است

نسخه‌ی اولیه بازی Dark Light روی استیم منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی اولیه بازی Dark Light

طبق اعلامیه‌ی استودیوی Mirari&Co، نسخه‌ی اولیه بازی دو بعدی Dark Light اکنون برای فروش در استیم قرار دارد.

استودیوی Mirari&Co در حال تولید اولین بازی بزرگ خود است. این شرکت بیشتر در حوزه‌ی تولید انیمیت‌های دو بعدی و سه بعدی با دیگر شرکت‌ها مشارک داشت؛ اما بعدها تصمیم گرفتند تا در سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت رسمی از بازی دو بعدی به نام Dark Light رونمایی کند.

حال یک سال از معرفی بازی گذشته و این استودیوی بازی‌سازی استرالیایی، امروز عنوان Dark Light را به صورت نسخه اولیه (Early Access) برای فروش در استیم قرار داده است. هر چند که تاریخ دقیقی برای عرضه هنوز وجود ندارد اما Mirari&Co در بیانیه‌ای گفت که به احتمال بسیار زیاد، سال آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی کامل بازی را برای ویندوز و نینتندو سوییچ خواهیم بود. این استودیو خاطرنشان کرد که زمان عرضه‌ی بازی بستگی به میزان درخواست بازیکنان دارد، یعنی اگر آن‌ها خواهان محتوای بیشتر باشند، ممکن است این تاریخ دست خوش تغییر شود.

بازیکن در این عنوان به دو دنیای منحصر به فرد، تعداد ۹ اسلحه‌ی مختلف، ۱۰ نوع دشمن و سه باس دسترسی دارد. تیم سازنده قول داده که در نسخه‌ی نهایی چهار دنیا، ۲۵ اسلحه، ۲۰ نوع دشمن و تعداد بسیار زیادی باس وجود داشته باشد.

استودیوی Mirari&Co از خریداران خواست که حتما بعد از تجربه‌ی نسخه‌ی اولیه، پیشنهادات خودشان را به آن‌ها ارسال کنند تا این بازی دو بعدی به بهترین شکل ممکن تولید شود.

Dark Light روایت‌کننده‌ی یک دنیای سایبرپانکی و پسا-آخرالزمانی است که به دلایل عجیبی در آن موجودات ماورایی ظهور کرده‌اند. این موجودات، قابل دید با چشم نیستند، به همین دلیل افراد بازمانده با خود منبع نوری را حمل کرده تا بتوانند این موجودات عجیب را شناسایی و با آن‌ها مبارزه کنند. شما اکنون می‌توانید، نسخه‌ی اولیه این بازی را از استیم خریداری کنید و به تجربه‌ی آن بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا