علاقه بازیگر نقش اسکارلت ویچ به بازگشت با کمدی بیشتر

جادوگر سرخ با ادویه کمدی

علاقه بازیگر نقش اسکارلت ویچ به بازگشت با کمدی بیشتر آیدا امشاسفند ۱ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ مارول
بازیگر نقش اسکارلت ویچ

بازیگر نقش اسکارلت ویچ، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) اعلام کرده که امیدوار است اسکارلت بازهم به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگردد، البته این امید اولسن احتمالا باعث شود که اسکارلت اشتباهاتی را که در فاز 4 انجام داد باز هم تکرار کند.

الیزابت اولسن برای اولین بار نقش واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) را در Avengers: Age of Ultron به عنوان یک نقش منفی بازی کرد، اما در ماجراجویی‌های بعدی Avengers در Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War به آنها پیوست. پس از اتفاقاتی که در Infinity Saga افتاد، فاز 4 MCU واندا را باز در جهت تبدیل به شرور شدن قرار داد و بعد از حضور در WandaVision و Doctor Strange in the Multiverse of Madness به طور کامل ماکسیموف به یک ویلن در دنیای MCU تبدیل شد.

البته Doctor Strange in the Multiverse of Madness با قربانی شدن اسکارلت برای حذف Darkhold از تمام دنیاهای Multiverse به اتمام رسید. به این دلیل بسیاری انتظار دارند که ماکسیموف باز هم به دنیای MCU بازگردد از جمله خود اولسن، که معتقد است ماکسیموف هنوز جای مانور دارد و این شخصیت هنوز چیزهایی برای ارائه دارد مخصوصا با شوخ طبعی بیشتر که در WandaVision دیدیم.

اسکارلت سفری پر از فراز و نشیب در دنیای MCU داشت قبل از اینکه Darkhold تمام قدرت او را کاملا در راه منفی استفاده کند. بعد از Multiverse of Madness که واندا بازهم به سمت خوبی‌ها بازگشت، احتمالا اگر نقشه‌ایی برای بازگشت اسکارلت ویچ در فاز 6 باشد، او را به سمت Avengers بازمی‌گرداند.

واندا از اکثر قهرمانان MCU صدمه‌های روحی بیشتری خورده است، از دست دادن پدر و مادرش در دوران کودکی، برادرش در Avengers: Age of Ultron، و همچنین جدا شدنش از Vision در WandaVision و Avengers: Infinity War. تازه باید از دست دادن کودکان تخیلی‌اش را هم به این میکس اضافه کنید. اولسن واقعا حق دارد که خط داستانی رستگارانه‌ایی را برای اسکارت امیدوار باشد، که او بتواند اشتباهات گذشته خود را جبران کند، اما بازگشت این شخصیت احتمالا به داستان‌های گذشته او در MCU صدمه می‌زند.

این واقعیت که الیزابت اولسن برای بازگشت اسکارلت ویچ امیدوار است آنهم با طنز بیشتر، می تواند خبر بدی برای آینده او در MCU باشد. چنین داستانی برای کریس همسورث (Chris Hemsworth) در Thor: Love & Thunder اتفاق افتاد و بعد از کمدی زیبایی که در Thor: Ragnarok شاهدش بودیم، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) کارگردان فیلم سعی کرد که کمدی را در Thor: Love & Thunder بازگرداند، اما این مسئله به شهرت Thor در دنیای MCU صدمه جبران ناپذیری زد که البته تکرارش برای اسکارلت ویچ، مایه شرمساری خواهد بود.

قدرت بازیگر اسکارلت ویچ

بازگشت اسکارلت ویچ با کمدی بیشتر احتمالا ایده بدی نباشد، مخصوصا بعد از اینکه بازیگر نقش اسکارلت ویچ، الیزابت اولسن نشان داد که چه بازیگر قدرتمندی در تمام عرصه‌ها و ژانرهای سینمایی می‌باشد.

فرمت سیت‌کام طور WandaVision برای اولسن و پل بتانی (Paul Bettany) بازیگر Vision زمین بازی زیبایی بود تا بتوانند قدرت خود را به سینما نشان دهند و به شخصیت‌هایی کاملا غیر قابل انتظار، روحی جدید ببخشند. با اینکه صحنه زیبایی برای دیدن بود، نمی‌توان تغییرات اسکارلت ویچ را در Multiverse of Madness را نادیده گرفت، شخصیت او به طور کلی تغییر کرد.

MCU صد در صد داستان‌های بیشتری را برای بازگو کردن با اسکارلت ویچ دارد، و بازگشت او کاملا منطقی به نظر می‌رسد. حتی این مسئله میتواند به خوبی در پروژه‌های جدید مارول مانند Coven of Chaos، و Vision Quest هم تاثیر بگذارد. در کنار این موضوع، تغییرات فاز 4 باید حتما در نظر گرفته شود زیرا با اشتباهی کوچک، اسکارلت هم می‌تواند صدمه‌ایی جبران ناپذیر را متحمل شود.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا