برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
ترسناک ترین کودکان در بازی ها
1%
  • 1/10

۷ مورد از ترسناک ترین کودکان در بازی ها ویدیویی ترسناک

موجوداتی مظلوم و دوست داشتنی که تبدیل به کابوس ما شدند!

۷ مورد از ترسناک ترین کودکان در بازی ها ویدیویی ترسناک ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

بازی‌های ترسناک به روش‌های متعددی ما را می‌ترسانند، اما هیچ شخصیت‌هایی مانند کودکان بی گناه تبدیل شده به هیولا ما را آزار نمی‌دهند! در این مطلب به معرفی ترسناک ترین کودکان در بازی ها می‌پردازیم.

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا کودکان در بازی‌های ویدیویی ترسناک هستند؟ شما کافیست شخصی مظلوم و دوست داشتنی را در نظر بگیرید و او را به صورت عکس ارائه دهید. این تئوری به خوبی عمل کرده و شخصیتی ترسناک را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کودکان نمونه بارز این موضوع در سینما و بازی‌های ویدیویی هستند.

بازی‌های ترس و بقا به خوبی از این مفهوم در بازی‌های خود بهره برده و بسیاری شخصیت‌های ترسناک خود را در قالب کودکان در اختیار ما قرار داده‌اند. به همین بهانه در این مطلب قصد داریم نگاهی به ترسناک ترین کودکان در بازی ها داشته باشیم.

آماندا در Amanda the Adventurer

طی داستان بازی Amanda the Adventurer، شما همیشه احساس می‌کنید که کاسه‌ای زیر نیم کاسه است. در طول داستان زمانی که شخصیت اصلی مستقیما به مخاطب اشاره می‌کند، یعنی متوجه حضور اوست. اما در این بازی به نحوی به مخاطب اشاره شده که مخاطب متوجه شود شخصیت اصلی نیازمند کمک است!

آماندای بیچاره، شخصیت اصلی این بازی حتی خود نیز از حقیقت خود با خبر نیست. رفته رفته رفتار آماندا با دوست صمیمی خود تغییر کرده و در نهایت موجود شیطانی چسبیده به آماندا، او را در اختیار می‌گیرد. آماندا از حضور چنین چیزی به صورت محدود آگاه بوده، اما زمانی از وجود آن اطمینان می‌یابد که بسیار دیر است!

سیکس در Little Nightmares

بازی Little Nightmare از آن دست بازی‌ها بوده که به تعریف داستان نپرداخته و از کاربر می‌خواهد به کشف حقایق داستان بپردازد. به دنبال همین موضوع، پیش زمینه‌ای از شخصیت اصلی بازی یعنی سیکس (Six) نیز در اختیار ما قرار نمی‌گیرد. ما تنها می‌دانیم که باید از ماو (Maw) فرار کنیم و سیکس گرسنه است.

معمولا، بازی‌ها از شما می‌خواهند تا با شخصیت اصلی هم دردی کنید. اما در این بازی با پیشرفت بیشتر متوجه می‌شویم که سیکس آن شخصیت قد کوتاه شیرینی که فکر می‌کنیم نیست! او در برابر دیگر اشخاص حاضر در ماو بسیار ظالم بوده و تنها تمرکزش بقای خودش است. در زمان گرسنگی حتی دوستان سیکس هم در امان نیستند!

جاشوآ شپرد در Silent Hill: Homecoming

مانند بسیاری از شخصیت‌های دنیای سایلنت هیل، دلیلی برای رفتار عجیب جاشوآ ارائه نمی‌شود. او هر بار در کنار برادر خود ظاهر شده، با رفتاری خاص و عجیب، معمایی مطرح کرده و به سرعت از صحنه خارج می‌شود. در کنار آن، تماشای کودکی در حال نقاشی کشیدن در راهروهای بیمارستان نمی‌تواند نشانه‌ای خوب باشد. نه؟

متاسفانه ما در دنیای سایلنت هیل هستیم و همه چیز آکنده از غم و اندوه است. حضور ناگهانی، رفتار عجیب جاشوآ و البته معماهای بسیار گنگ، همه سرنخ هستند. برادری که الکس به دنبال نجات دادنش است، مدت‌ها پیش از دست رفته است!

آکین و آزامی کریو در Fatal Frame 2

جدا کردن دوقلوها همیشه داستانی تلخ بوده، حال چاشنی مراسم قتل را نیز باید به آن بیافزاییم! در بازی Fatal Frame 2، آکین و آزامی متاسفانه در مکانی به دنیا آمده‌اند که برگزاری چنین مراسمی برای برقرای صلح بسیار عادی است. نتیجه مراسم، دوقلوی شکنجه شده و با افکار شوم است! حال این ترکیب سنگین را با عروسکی ترسناک ترکیب کنید!

دوقلوهای کریو با پوست رنگ پریده و موهای مشکی، شخصیت‌هایی بی نظیر برای داستان این بازی هستند. حضور آن‌ها در راهروهای تنگ و تاریک در حالی که با صدایی آزار دهنده شما را دیوانه می‌کنند، بازی Fatal Frame 2 را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های ترسناک کرده است. در انتظار ساندویچ شدن با دوقلوهای ترسناک باشید!

نوزاد درون سینک در P.T.

بر خلاف تمام کودکان پیشین درون فهرست، نوزاد بازی P.T. نام مشخصی ندارد. ما حتی نمی‌دانیم این نوزاد وجود خارجی دارد یا خیر! قدم گذاشتن در راهروهای بی انتهای دموی ترسناک کوجیما، به خودی خود دیوانه وارد بود، اما زمانی وضعیت وخیم شد که گریه و زاری نوزاد نیز به این فرمول افزوده شد! در نهایت شما در سرویس بهداشتی را گشوده و با صحنه‌ای فوق العاده آزار دهنده روبرو می‌شوید.

نوزاد درون سینک سرویس بهداشتی نه تنها گریه و زاری آزار دهنده داشته، بلکه با صدایی فوق العاده آزار دهنده با شما سخن می‌گوید! مونولوگ نوزاد درباره شخصیت لیزا (Lisa) بدون شک یکی از دلایل اصلی لغو شدن این بازی است. چرا نوزاد باید درباره سرگذشت مادر خود سخن بگوید؟

اولین در Resident Evil 7: Biohazard

پیش از هر چیز، اجازه دهید بگوییم اولین (Eveline) کودکی نگون بخت بوده و کنترلی بر رفتار خود ندارد. اولین نه یک کودک، بلکه سلاحی ترسناک بوده که در قالب یک کودک طراحی شده است! اولین با ورود به خانواده‌ای در ایالت لوییزیانا، مسئول بسیاری اتفاقات ترسناک در یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های تاریخ است.

علاوه بر آن، علاقه اولین به تبدیل شدن به عضوی از خانواده بیکر، همه چیز را بیشتر برای ما سنگین می‌کند. وظیفه او به قتل رساندن ایثن بوده، اما در عمق وجودش دوست دارد ایثن نیز عضوی از خانواده او باشد. داستان اولین داستانی غمگین اما ترسناک بوده که ما را وحشت زده می‌کند. این میزان قدرت در اختیار کودکی کم سن و سال بسیار خطرناک است!

آلما وید در F.E.A.R.

آلما وید (Alma Wade) با اختلاف ترسناک ترین کودک در بازی‌ها ویدیویی است! آلما برگرفته از شخصیت‌های منفی فیلم‌هایی چون The Ring و The Grudge است. آلما با موی سیاه و ترسناک و پاهای خونی، هر لحظه شما را وحشت زده می‌کند. آلما پس از تحت آزمایش قرار گرفتن توسط شرکتی بدنام، تبدیل به سلاحی کشنده و انتقام جو شده است.

در تمام بخش‌های بازی F.E.A.R. ما شاهد حضور او در بخش‌های مختلف هستیم. آلما با قدرت ذهن خود مکان‌های مختلف را تخریب کرده و مردم را به جنون می‌کشاند. کالبد حقیقی آلما هنوز در آزمایشگاه بوده و ما به مبارزه با سلاحی برگرفته از آلمای بیچاره می‌رویم!

ترسی که کودکان در بازی‌ها به دل ما می‌اندازند، شاید یکی از دیوانه‌وارترین تجربیات هر گیمری باشد! نظر شما چیست؟ به نظر شما ترسناک ترین کودکان در بازی ها کدام هستند؟ در انتظار تجربیات و نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments